Elektrické polohovací křeslo MD-39

Kód výrobku: MD-39

0 / 5

Dostupné 5 varianty Provedení Zmeň
Dostupné 2 varianty Úprava kresla Zmeň
Dostupné 1 varianty Servis Zmeň
18 953 Kč
do 7 prac. dnů
553 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu
  • Doprava zdarma od 150 EUR
  • 14 dní na vrátenie

Provedení

Úprava kresla

Servis

Informácie o produkte

Relaxační dvoumotorové polohovací křeslo MD-39 vhodné i pro seniory a ležících nebo částečné imobilních pacientů. Toto elektrické polohovatelné kreslo je velmi komfortní, elegantní a skvěle se hodí do každého interiéru.

Dopřejte si dokonalý odpočinek v relaxačním polohovacím křesle MD-39 s dálkovým ovládáním. Díky jedinečnému provedení křesla si můžete nyní komfortní sezení užívat celý den. Maximální komfort a jedinečné chvíle oddechu znásobuje jemné čalounění, které je na dotek velmi příjemné.

Polohovací křeslo s 2 motory je plně automatické a ovládáte jej pomocí kompaktního dálkového ovladače. Díky svému elegantnímu provedení se stane unikátním doplňkem každého interiéru.

Kvalitní a pohodlné zpracování polohovacího křesla je velmi efektní a poskytuje výjimečné pohodlí a komfort i při celodenním sezení. Jelikož polohovací křeslo má nainstalované elektrické polohování, víte si nastavit podnožku nohou a opěrku zad do libovolné polohy, která vám v daném okamžiku nejvíce vyhovuje.

Relaxační křesla značky MD mají navíc polohování pro usnadnění vstávání, a proto je vynikajícím místem pro trávení dne pro seniory, ležících, částečně imobilní uživatele, ale i pro lidi, které trápí nejrůznější pohybové a zdravotní problémy.

V elektrickém polohovacím křesle si maximální pohodlí a odpočinek mohou užívat zdraví, mladí, senioři i zdravotně hendikepovaní. V křesle můžete pohodlně sedět, ale i ležet. Užívejte si chvíle oddechu při dobré knize, hudbě, sledování televize v komfortním relaxačním křesle MD-39.

Vlastnosti - elektrické polohovací křeslo MD-39:

  • elektrické ovládání;
  • podnožka i opěradlo zad se polohuje zvlášť;
  • funkce naklopení pro snadné vstávání a nasedání;
  • velmi stabilní železná konstrukce;
  • široké využití.

Polohovací a relaxační křeslo se dodává s demontovaným opěradlem. Opěradlo jen nasunete a samo zaklapne k sedadlu, k jeho montáži nepotřebujete žádné nářadí.

Polohování relaxačního křesla

Křeslo je plně automatické a ovládá se pomocí kompaktního dálkového ovladače.

Stisknutím tlačítka na dálkovém ovladači si nastavíte pro vás nejideálnější polohu. Samostatně si víte polohovat jak zádové opěradlo, tak i podnožku.

Stisknutím dalšího tlačítka se křeslo pomalu zvedne, což vám usnadňuje vstávání i sedání.

Dvoumotorové křeslo znamená, že nožní opěrka je ovládána jedním motorem a víte ji polohovat do libovolné polohy. Po stlačení tlačítka pro nožní opěrku, si na křesle nastavíte požadovanou polohu nožní podpěry. Polohování zastavíte puštěním tlačítka. Stejně si nastavíte na relaxačním křesle zádovou opěrku.

Zvedání křesla realizujte na stejném tlačítku, se kterým Poloha opěrky nohou. Po úplném zasunutí nožní opěrky se křeslo začne zvedat do polohy usnadňující sedání a vstávání. Jednoduchým ovládáním dosáhnete polohy, které vyhovují vašim požadavkům, například poloha křesla vleže nebo zcela v sedě s nataženýma nohama.

Základní poloha

V základní poloze slouží relaxační křeslo jako klasické křeslo dodávané k sedacím soupravám. Nutno dodat, že zádová opěrka je dostatečně dlouhá i pro vysoké postavy.  

 

Poloha vleže  

Poloha vleže je relaxační poloha, ve které se tělo uvolní a dochází k celkové regeneraci a uvolnění svalů po náročném pracovním dni. Polohování u zdravotně hendikepovaných je vhodné především pro změnu polohy při dlouhodobém jednotvárném sezení.    

Poloha pro vstávání  

Stisknutím tlačítka se křeslo automaticky sklopí a usnadní vstávání i nasedání. Tuto funkci ocení nejen senioři, ale i lidé s tělesným hendikepem, po operacích, srdečních a mozkových příhodách.  

  

Popis ovladače s drátovým ovládáním

Relaxační polohovací křeslo MD-39 je vybaveno dálkovým ovladačem, který je připojen ke křeslu kabelem.

Dálkové ovládání je vybaveno šesti tlačítky, jejichž poloha křeslo. Tlačítka na ovládání opěrky nohou, ovládání zádové opěrky a na společné ovládání opěrky nohou a zádové opěrky (synchronizované polohování). Křeslo umožňuje i polohu zcela vleže.

Kreslo MD-39 popis ovládača s káblom

Parametry křesla MD-39:

Výška sedáku: 49 cm

Celková výška: 112 cm

Celková šířka: 83 cm

Šířka mezi opěradly na ruce: 48 cm

Hloubka sedáku: 55 cm

Délka zádové opěrky: 76 cm

Délka podnožky: 43 cm

Maximální hmotnost uživatele: 120 kg

Hmotnost křesla: 48 kg

Napájení: 220V / 50HZ

Rozměry balení: 90 x 82 x 76 cm (Š x V x D)

Materiál

Syntetická kůže

Výplň polstrování: PUR-pěna      

   

Souvisejíci video:

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

ŠIROKÁ ŠKÁLA ZDRAVOTNÝCH POTRIEB A VÝROBKOV PRE ZDRAVIE, RÝCHLE DODANIE

SPOĽAHLIVOSŤ A KVALITA CERTIFIKOVANÝCH VÝROBKOV OD OVERENÝCH DODÁVATEĽOV

ODBORNÉ PORADENSTVO A POMOC PRI VÝBERE PRÍJEMNOU ZÁKAZNÍCKOU PODPOROU

ZDRAVOTNÉ POMÔCKY AJ NA LEKÁRSKY POUKAZ CEZ NAŠE KAMENNÉ PREDAJNE

RÝCHLE VYBAVENIE REKLAMÁCIÍ VÄČŠINU TOVARU ZASIELAME OBRATOM NA VÝMENU!

NAŠICH ZÁKAZNÍKOV ODMEŇUJEME: VERNOSTNÝ PROGRAM, DARČEKY, PRAVIDELNÉ AKCIE

Podporované platební karty