Široká škála zdravotních potřeb a výrobků pro zdraví, rychlé dodání

V nabídce e-shopu najdete více než 2000 produktů, které neustále aktualizujeme a rozšiřujeme. Množství produktů máme skladem, a proto vám je umíme rychle doručit. Doručujeme i v sobotu!

Spolehlivost a kvalita

Navázali jsme silné partnerství s výrobci a dodavateli výrobků. Všechny výrobky jsou certifikovány a splňují nejpřísnější normy a standardy.

Odborné poradenství a pomoc při výběru

Naši pracovníci mají dlouholeté zkušenosti, neustále se vzdělávají a profesionálně vám pomohou při výběru a poradenství.

Rychlé vyřízení reklamací

V případě reklamace Vás se snažíme promptně vyřídit reklamaci a neodkládáme to na 30 dní. Většinu zboží zasíláme obratem na výměnu!

Dárky k objednávce

K objednávce nad 1500 KČ Vám přibalíme praktický dárek dle Vašeho výběru, který ve vaší domácnosti určitě využijete.

Akce, věrnostní program

Denně připravujeme pro vás akce a slevy, abyste ušetřili. Stálých registrovaných zákazníků za každý nákup odměňujeme.
Novinka: Zaregistrujte se u nás a získejte od nás na začátek až 49 věrnostních bodů!

Využívejte množství výhod na jednom místě! (Klikněte pro více informací)

Elektrické lůžko LUNA

  • Dostupnost: do 14 prac. dnů
  • Termín dodání: kdy mi bude produkt doručen?
  • Kód výrobku: PL494
  • Záruka: 24 měsíců
  • Bonusové body:
    za nákup produktu
    937 b

Naša cena:
25 315Kč

Polohovací lůžko Luna slouží jako pomoc při zabezpečení obslužných nebo ošetřovatelských úkonů pro ležící nebo těžce tělesně postižené pacienty v domácí nebo ústavní péčí.

Polohovací lůžko Luna slouží jako pomoc při zabezpečení obslužných nebo ošetřovatelských úkonů pro ležící nebo těžce tělesně postižené pacienty v domácí nebo ústavní péčí.  

Vlastnosti zdravotní postele

Lůžko nabízí různé možnosti nastavení. Elektrické polohovací lůžko má možnost polohovat opěrku zad a hlavy, dolní končetiny, sklon celého lůžka a celkovou výši lůžka od země. Postel je určena pro jednoho dospělého pacienta s hmotností maximálně do 140 kg. Postel musí být vybavena vhodnou matrací s maximální výškou 120 mm a s hmotností 35 kg m3, celkově maximálně 20 kg. Lůžko je určeno pro suché vnitřní použití a musí být umístěno na pevné podlaze. Lůžko by mělo být použito na plochách, kde se všechny čtyři kola dotýkají země. Lůžko je určeno pro prostředí v domácnosti, případně v domovech důchodců nebo v domovech sociálních služeb. Je určeno pouze k ležení a nesmí se používat na žádný jiný účel. Životnost lůžka je ovlivněna způsobem jeho užívání, skladováním, pravidelnou údržbou, servisem a čištěním.  

Parametry postele

Rozměr matrace: 200 x 90 cm

Nosnost: 175 kg

Sklon opěrky a hlavy nastavitelný: max. 20 °

Celková šířka: 103 cm

Celková délka: 214 cm

Výška lůžka nastavitelná v rozmezí: 40 - 80 cm  

Součástí postele je matrace, vzpřimovací hrazda s hrazdičkou a dálkový ovladač se zámkem tlačítek. Postel Vám nainstaluje servisní technik, záruka plyne dnem od potvrzení záručního listu servisním technikem. Záruka dva roky na motory a pět let na rám za správných podmínek používání.

Sdílejte

Tento produkt je zařazen v následujících kategoriích: