Dětský sonický zubní kartáček Philips Sonicare for Kids

Kód výrobku: U76450

0 / 5

1 604 Kč
Na skladě
41 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu

Dárky

Rozdáváme dárky

Informácie o produkte

Dětský sonický zubní kartáček Philips Sonicare for Kids.

Patentovaná čisticí technologie pomáhá dětem jemně, ale efektivně čistit zuby včetně mezizubních prostor a dásňového žlábku. Tělo kartáčku je tvarované tak, aby se dětem pohodlně drželo, neklouzalo v ruce a zároveň je dostatečně dlouhé na společné čištění s rodiči.

Kartáček má velké tlačítko na spuštění, 1 panel a 8 vyměnitelných samolepek s pestrými motivy pro dívky a chlapce. Kartáček využívá špičkovou patentovanou sonickou technologii. Kontakt speciálních jemných vláken a zubů, podpořený unikátním dynamickým prouděním tekutiny, zajišťuje důkladný čisticí efekt i v těžko dostupných místech. Odstraňuje více plaku a pigmentací, než manuální zubní kartáček. Je vybaven jedinečnou čistící hlavicí, která se přizpůsobí tvarům jednotlivých zubů a díky nové technologii mají vlákna při čištění extra široký rozsah. Hlavice se dostane na každou plošku zubů a dásní. Aby došlo k očekávanému odstranění plaku, nemusíte na kartáček nijak tlak, stačí pouze přiložit k povrchu zubů a dásní. Obsluha je velmi jednoduchá, mezi jednotlivými čistícími režimy lze snadno přepínat.    

Základní funkce

1) KidTimer - kartáček během 90 dní prodlouží délku čištění na 2 minuty podle doporučení dětských zubařů. Na konci čisticího režimu se kartáček automaticky vypne.

2) KidPacer - časovač, který dělí čisticí režim na 4 části pro rovnoměrné čištění celého chrupu. Mezi jednotlivými částmi a na konci čisticího režimu kartáček zahraje krátkou, postupně se prodlužující melodii.    

Dětské čisticí režimy

Rozsah pohybu vláken při čištění je u dětského kartáčku zmenšený.

* Intenzivní program: program s plným výkonem určený pro školáky, kteří si už zuby čistí bez dohledu rodičů.

* Jemný program : program pro malé děti, které se se sonickou technologií teprve seznamují    

Balení obsahuje

1 sonickou kartáček (tělo), 1 dětskou čisticí hlavici standard, 1 cestovní nabíječku, 1 hygienický cestovní kryt na čisticí hlavici, 1 panel a 8 samolepek s pestrými motivy. Můžete si tak libovolně vytvořit a měnit design kartáčku.  

Použitý akumulátor: Lithium Ion 4,05 V  

Design kartáčku závisí na momentálním naskladnění.   


Technický parametry
Použitý akumulátor: Lithium Ion 4,05 V
Rozmery a hmotnosť
Balení: obsahuje: 1 sonickou kartáček (tělo), 1 dětskou čisticí hlavici standard, 1 cestovní nabíječku, 1 hygienický cestovní kryt na čisticí hlavici, 1 panel a 8 samolepek s pestrými motivy. Můžete si tak libovolně vytvořit a měnit design kartáčky

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A