Dětské capáčky RAK Tmavěmodré

Kód výrobku: VO030

0 / 5

526 Kč
do 24 hodín
19 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu

Dárky

Rozdáváme dárky

Informácie o produkte

Capáčky jsou dětské vycházkové boty určené pro batolata od prvních krůčků do 1,5 až 2 let věku. Jsou lehké, pružné, vyrobené z měkké přírodní kůže (Velur + Nappa) včetně podšívky, která zajišťuje prodyšnost a dokonale se přizpůsobí tvaru nohy.

Při koupi této obuvi si můžete být jisti, že jste pro pohodlí, bezpečnost a zdravý vývoj nožky Vašeho děťátka udělali správný krok.

Kotníkový střih, tvar špice, výztuž paty a pružná podešev zajistí děťátku stabilitu, pohodlí a pocit bezpečné chůze a zohlednění anatomické zvláštnosti dětské nožky i jejich zdravý vývoj.

Při výrobě svršku a stélky dětské obuvi jsou použity pouze vodou ředitelné lepidla, tedy lepidla bez obsahu organických rozpouštědel.

Capáčky RAK mají certifikát o zdravotní a hygienické nezávadnosti. Kromě toho byly posuzovány komisí složenou z ortopeda, dětského lékaře, modeláře a specialistů na výrobu obuvi, na základě čehož získali licenci na užívání ochranné známky "Žirafa" a "Česká kvalita". Jsou vhodné do interiéru a exteriéru při suchém počasí.

Vlastnosti - dětské capáčky RAK:

  • svršek: přírodní kůže Napa / Velur
  • podšívka: měkká přírodní kůže
  • stélka: kožená
  • podešev: EVAC

Rozmery a hmotnosť
Balení: 1 par
Materiál
Podešev: EVAc
Podšívka: měkká přírodní kůže
Stélka: kožená
Svršek: přírodní kůže Napa / Velur

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A