Dětská zdravotní matrace ortopedická BAMBINO

Kód výrobku: 69169822

0 / 5

2 560 Kč
do 7 prac. dnů
66 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu

Dárky

Rozdáváme dárky

Informácie o produkte

Hledáte kvalitní matrace do dětské postýlky? Vyberte si ortopedickou dětskou matraci, kterým vytvoříte ideální místo pro klidný spánek vašeho miminka.

Při výběru dětského matrace myslete na to, že miminko spí denně 9 až 12 hodin. Kvalita spánku ovlivňuje zdravý psychický a fyzický vývoj dítěte, a proto výběru dětského matrace do postieky věnujte náležitou pozornost.

Ortopedická matrace do dětské postýlky Bambino vyvinul tým specialistů s důrazem na potřeby malých dětí. Přizpůsobuje se anatomii dětského těla, a tak poskytuje dítěti ideální místo pro klidný a kvalitní spánek.

Ortopedická dětská matrace Bambino má odnímatelný, nepromokavý, plastický a prodyšný potah. Potah matrace víte jednoduše odzipsovať, sejmout a vyprat v pračce při 90° C.

Dětskou matraci doporučujeme jednou za dva týdny vysávat a větrat, aby si zachoval svoji čistotu a svěžest.

Na dětskou matraci Bambino doporučujeme použít i nepromokavou plachtu, pomocí které ochráníte matraci před znečištěním a precikaním.

Více o zdravém spánku na vhodném matraci se dočtete na našem blogu (klikni na odkaz)

 


Rozmery a hmotnosť
Rozmery: 60 X 120, 70 X 140

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A