Detox šťáva z Aloe DuoLift 750 ml

Kód výrobku: DA001

0 / 5

751 Kč 906 Kč
Na skladě
28 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu

Dárky

Rozdáváme dárky

Informácie o produkte

DuoLift Aloe je přírodním zdrojem zdraví a krásy. Díky svým čistícím vlastnostem poskytuje úplnou regeneraci těla. Aloe DuoLift pomáhá utěsnit střeva a regenerovat epitel, podporuje eliminaci zánětu žaludku a pálení žáhy. Odkyseluje organismus, zlepšuje vstřebávání vitamínů a minerálů. Reguluje hladinu žluči v těle. Podporuje obnovu správné střevní flóry a zabraňuje vývoji patogenů ve střevech a chrání tělo před infekcemi.

Unikátní forma DuoLift Aloe obsahuje více než 200 aktivních složek, které podporují přirozené detoxikační funkce těla. Díky vysokému obsahu antioxidantů nejen posiluje imunitní systém, ale pomáhá i dodávat kyslík do buněk pokožky, což zvyšuje jeho pružnost a přispívá ke zpomalení procesu stárnutí.

Složení:

Šťáva z aloe vera je známa a používá se již tisíce let jako vynikající prostředek k udržení mladistvého a zářivého vzhledu déle. Je to způsobeno množství antioxidantů a aminokyselin, které jsou stavebními kameny bílkovin. Kromě toho je to známý adaptogen podporující přirozenou imunitu těla.

Dužina z aloe vera účinně čistí trávicí trakt a usnadňuje trávení, čímž pomáhá očistit tělo od toxinů, které v něm zůstávají. Kromě toho je to alkalizující produkt, který obnovuje acidobazickou rovnováhu těla.

Med s více květy je skutečným bohatstvím přirozeně se vyskytujících vitaminů a minerálů s neobvykle vysokou vstřebatelností. Vyznačuje se vysokým obsahem křemíku - prvku nezbytného pro obnovu pokožky a vlasů. Už stovky let je květový med uznávaný jako cenný výživový produkt ve stavech fyzického a psychického vyčerpání.

Oregano je široce používán v medicíně a kosmetice. Extrakt z oregana zlepšuje trávení a vstřebávání vitamínů a minerálů a díky vysokému obsahu antioxidantů účinně bojuje proti volným radikálům.

Návod k použití:

25 ml jednou denně, před jídlem. Před použitím dobře protřepejte. Kvůli přírodním složkám obsaženým v přípravku byste neměli pít produkt přímo z láhve, protože obsah může kvasit. Odměřte 25 ml v samostatné odměrce / poháru.

Nepřekračujte doporučené dávky na konzumaci během dne. Produkt nelze použít jako náhradu (náhradu) pestré stravy. Vyvážená strava a zdravý životní styl jsou důležité pro správné fungování těla.

Návod k použití:

  • Před použitím dobře protřepejte.
  • Doporučená dávka je 25 až 50 ml jednou denně.
  • Kvůli přírodním složkám obsaženým v přípravku byste neměli pít produkt přímo z láhve, protože obsah může kvasit.
  • Nepřekračujte doporučené dávky na konzumaci během dne.
  • Produkt nelze použít jako náhradu pestré stravy.
  • Vyvážená strava a zdravý životní styl jsou důležité pro správné fungování těla.

Skladování:

  • Skladujte v pokojové teplotě, v místě nedostupném pro malé děti.
  • Po otevření uchovat v chladničce.
  • Spotřebujte do 30 dnů po otevření.

Kontraindikace:

  • přecitlivělost na kteroukoli složku obsaženou v produktu

Produkt neobsahuje konzervační látky a je bez GMO - suroviny použité na vývoj doplňku nepocházejí od geneticky modifikovaných organismů.

Výrobek neobsahuje lepek takže je vhodný pro lidi intolerantních na lepek

Speciální skleněná láhev určená pro farmaceutické účely - tónované sklo chrání před změnami světla a teploty, je odolné vůči uvolňování rozpustných minerálů do přípravku z vnitřního povrchu.


Rozmery a hmotnosť
Objem/ Hmotnost: 750 ml

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A