Derma roller pro jehličkovou mezoterapii

Kód výrobku: DR012

0 / 5

282 Kč 373 Kč
do 10 prac. dnů
10 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu

Dárky

Rozdáváme dárky

Informácie o produkte

Zlepšete stav své pokožky na obličeji, břiše, hýždích, stehnech a hlavě rychle a účinně! Derma Roller je unikátní váleček využívající princip jehličkové mezoterapie, který odstraňuje odumřelou vrchní pokožku, stimuluje kůži k regeneraci, je účinný v boji proti celulitidě, pomáhá odstraňovat vrásky, jizvy a strie. Dokonce pomáhá snižovat plešatost.

Derma Roller je zařízení, které se používá pro jehličkovou mezoterapii. Je ideální pro provádění ošetření různých částí těla - obličej, břicho, hýždě, stehna, hlava, atd.

Na válečku je umístěno 540 jehliček z nerezavějící oceli. Dokonale odstraňuje mrtvou pokožku a zároveň stimuluje pokožku na regeneraci. Je účinný v boji proti celulitidě. Pomáhá odstranit vrásky, jizvy, strie a brázdy. Účinky viditelné již po první aplikaci!

Výhody válečku Derma Roller:

  • zlepšuje funkce obličeje,
  • intenzivně a dlouhodobě regeneruje pokožku,
  • zlepšuje elasticitu, zbarvení a hydrataci kůže,
  • vyhlazuje jizvy a vrásky,
  • snižuje celulitidu,
  • snižuje plešatost.

Jak to funguje?

Při jehličkové mezoterapii je pokožka stimulována k regeneraci, díky čemuž se její stav zlepší a zvyšuje se tvorba kolagenu.

Použití:

V domácnosti se nedoporučuje používat zařízení více než jednou za tři týdny (frekvence léčby se musí přizpůsobit typu pokožky - doporučuje se absolvovat konzultaci u dermatologa). Při výběru kosmetiky používané při mezoterapii dbejte na přizpůsobení správného krému podle typu Vaší pokožky.

Po použití přístroje se vyhněte příliš intenzivnímu vystavení pokožky slunečnímu záření asi 1 týden (doporučeno použít krém s filtrem s vysokým faktorem, např. 50 +). Před každým použitím a po každém použití zařízení má Derma Roller dezinfikovat a skladovat na sterilním místě.

1. Sterilizujte jehly zařízení.

2. Na pokožku používejte výživný krém a přejděte 4-5 krát.

3. Rolovat pokožku se zařízením ve více než 3 směrech, např. nahoru dolů + pravá-levá + diagonální a zpět.

Dostupné varianty válečků se liší v délce jehliček, vybrat si můžete z těchto možností:

  • 0,5 mm

  • 1,0 mm

  • 1,5 mm

  • 2,0 mm

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A