Široká škála zdravotních potřeb a výrobků pro zdraví, rychlé dodání

V nabídce e-shopu najdete více než 2000 produktů, které neustále aktualizujeme a rozšiřujeme. Množství produktů máme skladem, a proto vám je umíme rychle doručit. Doručujeme i v sobotu!

Spolehlivost a kvalita

Navázali jsme silné partnerství s výrobci a dodavateli výrobků. Všechny výrobky jsou certifikovány a splňují nejpřísnější normy a standardy.

Odborné poradenství a pomoc při výběru

Naši pracovníci mají dlouholeté zkušenosti, neustále se vzdělávají a profesionálně vám pomohou při výběru a poradenství.

Rychlé vyřízení reklamací

V případě reklamace Vás se snažíme promptně vyřídit reklamaci a neodkládáme to na 30 dní. Většinu zboží zasíláme obratem na výměnu!

Dárky k objednávce

K objednávce nad 1500 KČ Vám přibalíme praktický dárek dle Vašeho výběru, který ve vaší domácnosti určitě využijete.

Akce, věrnostní program

Denně připravujeme pro vás akce a slevy, abyste ušetřili. Stálých registrovaných zákazníků za každý nákup odměňujeme.
Novinka: Zaregistrujte se u nás a získejte od nás na začátek až 49 věrnostních bodů!

Využívejte množství výhod na jednom místě! (Klikněte pro více informací)

Defibrilátor AED CR PLUS AUTOMAT

  • Dostupnost: do 7 prac. dnů
  • Termín dodání: kdy mi bude produkt doručen?
  • Kód výrobku: M220
  • Záruka: 24 měsíců
  • Bonusové body:
    za nákup produktu
    1650 b

Cena s DPH:
64 152Kč

AED - automatický externí defibrilátor je přenosný přístroj určený pro laické, ale i odborné poskytování první pomoci při náhlém zastavení krevního oběhu spojeného se zástavou dýchání.

Je to nejlépe hodnocený plně automatický přístroj na světě (výboj bez asistence zachránce). Nezávislý test označil přístroj jako nejlepší na trhu pro intuitivní ovládání. Restartujte srdce pomocí AED. Každý z Vás může zachránit lidský život. Je třeba být však připraven.   

Důvěra je jednoduchý proces ve dvou krocích

Krok 1: Zapneme přístroj

Krok 2: Přiložte elektrody

Dva kroky: zapnutí zařízení a přiložení elektrod na pacienta. Tyto dva kroky mohou znamenat hranici mezi smrtí z náhlé zástavy srdce a šancí na přežití. Plně automatický CR Plus se pak ujme vedení, dává pokyny ClearVoice a aplikuje výboj - až do klasických 360 J - aniž by někdo musel stisknout tlačítko. Studie z poslední doby ukazují, že není narušena bezpečnost pacienta, pokud neškolený záchranář používá plně automatický defibrilátor ve srovnání s poloautomatickým.  

Defibrilátor má senzor pohybu pacienta, bifázickou technologii, režim automatického testování. Má dobře viditelný pohotovostní displej. Přístroj komunikuje s profesionálními záchran. přístroji. Je lehký a kompaktní. Má úsporný systém napájení, bezdrátový přenos dat a technologii ukládání. QUIK-PAK stimulační (defibrilační) EKG elektrody umožňují rychlé a přesné použití.  

Velikost výboje se postupně zvyšuje z 200 J na 300 J a 360 J. Přístroj komunikuje v slovenském jazyce. Návod k obsluze i na CD ve slovenském jazyce.

Cena elektód a nabíječe po dvou letech 6191 CZK.  

V ceně je také textilní brašna pro přenos AED a vak s příslušenstvím (vak, nůžky, rukavice, jednoraz.holicí strojek). Záruka 8 let.  

KONSTRUKČNÍ VLASTNOSTI

Výška: 10,7 cm

Šířka: 20,3 cm

Hloubka: 24,1 cm, bez úchytu

Váha: 2 kg, s nabíjecím systémem CHARGE-PAK a s elektrodami.

Srdeční zástava zabije v ČR a SR 45 lidí denně a jednu osobu za každé necelé dvě hodiny.   Odhaduje se, že 95% obětí srdeční zástavy zemře dříve, než se dostane do nemocnice, nebo do rukou rychlé záchranné zdravotnické pomoci. Přitom až 75% z nich by mohlo přežít, kdyby jejich zachránci byli schopni včas a vhodně reagovat. Díky AED je ve světě ročně zachráněno přes 4000 lidí. AED (automatizovaný externí defibrilátor) je ve světě běžným standardem. Měla by ho mít každá společensky odpovědná firma. 

Související video :


Rozmery a hmotnosť
Balení textilní brašna pro přenos AED a vak s příslušenstvím (vak, nůžky, rukavice, jednoraz.holicí strojek)
Objem/ Hmotnost 2 kg, s nabíjecím systémem CHARGE-PAK a s elektrodami
Rozmery Výška: 10,7 cm Šířka: 20,3 cm Hloubka: 24,1 cm, bez úchytu

Sdílejte

Tento produkt je zařazen v následujících kategoriích: