Defibrilátor AED CR PLUS AUTOMAT

Kód výrobku: M220

0 / 5

64 152 Kč
do 7 prac. dnů
1650 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu

Dárky

Rozdáváme dárky

Informácie o produkte

AED - automatický externí defibrilátor je přenosný přístroj určený pro laické, ale i odborné poskytování první pomoci při náhlém zastavení krevního oběhu spojeného se zástavou dýchání.

Je to nejlépe hodnocený plně automatický přístroj na světě (výboj bez asistence zachránce). Nezávislý test označil přístroj jako nejlepší na trhu pro intuitivní ovládání. Restartujte srdce pomocí AED. Každý z Vás může zachránit lidský život. Je třeba být však připraven.   

Důvěra je jednoduchý proces ve dvou krocích

Krok 1: Zapneme přístroj

Krok 2: Přiložte elektrody

Dva kroky: zapnutí zařízení a přiložení elektrod na pacienta. Tyto dva kroky mohou znamenat hranici mezi smrtí z náhlé zástavy srdce a šancí na přežití. Plně automatický CR Plus se pak ujme vedení, dává pokyny ClearVoice a aplikuje výboj - až do klasických 360 J - aniž by někdo musel stisknout tlačítko. Studie z poslední doby ukazují, že není narušena bezpečnost pacienta, pokud neškolený záchranář používá plně automatický defibrilátor ve srovnání s poloautomatickým.  

Defibrilátor má senzor pohybu pacienta, bifázickou technologii, režim automatického testování. Má dobře viditelný pohotovostní displej. Přístroj komunikuje s profesionálními záchran. přístroji. Je lehký a kompaktní. Má úsporný systém napájení, bezdrátový přenos dat a technologii ukládání. QUIK-PAK stimulační (defibrilační) EKG elektrody umožňují rychlé a přesné použití.  

Velikost výboje se postupně zvyšuje z 200 J na 300 J a 360 J. Přístroj komunikuje v slovenském jazyce. Návod k obsluze i na CD ve slovenském jazyce.

Cena elektód a nabíječe po dvou letech 6191 CZK.  

V ceně je také textilní brašna pro přenos AED a vak s příslušenstvím (vak, nůžky, rukavice, jednoraz.holicí strojek). Záruka 8 let.  

KONSTRUKČNÍ VLASTNOSTI

Výška: 10,7 cm

Šířka: 20,3 cm

Hloubka: 24,1 cm, bez úchytu

Váha: 2 kg, s nabíjecím systémem CHARGE-PAK a s elektrodami.

Srdeční zástava zabije v ČR a SR 45 lidí denně a jednu osobu za každé necelé dvě hodiny.   Odhaduje se, že 95% obětí srdeční zástavy zemře dříve, než se dostane do nemocnice, nebo do rukou rychlé záchranné zdravotnické pomoci. Přitom až 75% z nich by mohlo přežít, kdyby jejich zachránci byli schopni včas a vhodně reagovat. Díky AED je ve světě ročně zachráněno přes 4000 lidí. AED (automatizovaný externí defibrilátor) je ve světě běžným standardem. Měla by ho mít každá společensky odpovědná firma. 

Související video :


Rozmery a hmotnosť
Balení: textilní brašna pro přenos AED a vak s příslušenstvím (vak, nůžky, rukavice, jednoraz.holicí strojek)
Objem/ Hmotnost: 2 kg, s nabíjecím systémem CHARGE-PAK a s elektrodami
Rozmery: Výška: 10,7 cm Šířka: 20,3 cm Hloubka: 24,1 cm, bez úchytu

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A