Cvičební pomůcka pro korekci Hallux Valgus

Kód výrobku: KR002

0 / 5

162 Kč
Na skladě
4 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu

Dárky

Rozdáváme dárky

Informácie o produkte

Minimalizujte riziko deformace palce na noze a vzniku Hallux Valgus pomocí elastického pásu na cvičení vybočení palců. Díky jednoduché a účinné cvičební pomůcce dokážete dostat Vaše vybočené palce do zdravé polohy.

Elastický pás na cvičení prstů při problémech s Hallux Valgus zmírňuje napětí z vnější strany palce. Pravidelným cvičením s elastickým pasem dokážete vaše vybočené palce dostat do zdravé polohy, a tak se zbavit bolesti při chůzi v botách. Předcházíte riziku deformací dalších prstů při Hallux Valgus, vzniku zánětu kloubů a v neposlední řadě bolestivému opračnému zákroku.

Způsob použití

Cvičení se provádí v sedě. Umístěte měkké houbové části na vnitřní stranu palce pravé i levé nohy. Chodidla jsou při cvičení opřené o paty. Natahujeme elastický pás - pravou nohu od levé. Cvičení se provádí večer před spaním v rozmezí 3 - 7 minut. Postupně se intenzita cvičení zvyšuje. Pokud se projevují bolesti, je třeba cvičení ukončit.  

Velikost

univerzálni

Barva

oranžovo-černá


Technický parametry
Velikost: univerzální
Materiál
Barva: oranžovo-čierna
Tento produkt je zařazen v následujících kategoriích:

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A