Čínské masážní banky proti celulitidě

Kód výrobku: MB012

0 / 5

387 Kč
Na skladě
12 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu

Dárky

Rozdáváme dárky

Informácie o produkte

Trápí Vás pomerančová kůže? Rádi byste se účinně zbavili celulitidy na těle? Vyzkoušejte starý čínský způsob v podobě baňkování a dosáhněte krásnou, pevnou a hladkou pokožku díky masážním bankám.

Čínské baňkování je v současnosti jedním z nejpopulárnějších způsobů léčby celulitidy, ale používá se také při léčbě chřipky či hypertenze. Čínské banky pracují rychle a efektivně. Pokud se masáž dělá správně a pravidelně, výsledky můžete vidět už po 3 - 4 týdnech!

Jak fungují čínské masážní banky proti celulitidě?

Proticelulitidní masáž pomocí čínského baňkování spočívá v nasátí kousku kůže (stisknete banku v ruce, přiložit k tělu, uvolníte, sevřete) a provádíte podélne nebo krouživé pohyby ve směru lymfatických uzlin.

Přikládání baněk působí na krevní oběh, což aktivuje proces detoxikace organismu. Působí podtlakem, který si můžete regulovat sami podle potřeby.
Na rozdíl od skleněných masážních baněk je není nutné před aplikací nahřívat. Aby došlo ke vzniku podtlaku, stačí je jen stisknout a přiložit na kůži.

Výsledkem masáže je krásnější, pevnější a hladší pokožka, zpevnění kůže a štíhlejší postava. První účinky jsou viditelné již po několika masážích, takže čínské banky jsou ideální alternativou, pokud chcete co nejrychleji zpevnit Vaši pokožku.

Použití:

Před masáží natřete tělo olivovým / kokosovým olejem - aby banka dobře priľnala k tělu. Na začátku může být masáž mírně bolestivá, pokud se bude Vaše kůže silně přisávat k bance. Časem budou čínské banky zanechávat stopy v podobě malých modřin. Důležité je držet banku zásunným koncem na kůži na jednom místě a okamžitě provádět jemný pohyb.

Sada masážních baněk je vhodná nejen pro maséry, ale i pro domácí použití.

Parametry:

Barva: modrá
Rozměry: 6,5cm; 5cm; 4cm; 2,5cm
Hmotnost: 365g
Balení: 4ks pryžových masážních baněk v uvedených různých velikostech.


Rozmery a hmotnosť
Balení: 4ks gumových masážních baněk v uvedených různých velikostech
Objem/ Hmotnost: 365 g
Rozmery: 6,5cm; 5cm; 4cm; 2,5cm
Materiál
Barva: modrá

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A