Chránič proti skřípání zubů 2 ks

Kód výrobku: CH480

0 / 5

92 Kč
Na skladě
3 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu

Dárky

Rozdáváme dárky

Informácie o produkte

Pokud škrípete zuby během spánku, chránič proti skřípání zubů bude pro Vás dokonalý pomocník.

Tento univerzální chránič je vhodný pro všechny věkové skupiny. Snadno se přizpůsobí každému. Jednoduše si ho vytvarujete přesně podle vašich potřeb. Dokonale chrání vaše zuby.

Chránič proti skřípání zubů je průhledná pomůcka, která chrání Vaše zuby před mechanickým opotřebením. Účinně zabraňuje nočnímu skřípání zubů a zajišťuje potřebnou relaxaci čelistním svalům.

Použití:

  1. Zahřejte vodu tak, aby byla horká, ale ne vařící (vařící voda může poškodit chránič).
  2. Držte hrot a umístěte vertikálně orientovaný uzávěr do vody tak, aby byl na 3 - 5 sekund zcela ponořen. Všimli jsme si, že se překrytí stalo transparentnější. Dejte pozor, aby se jeho stěny neslepily.
  3. Po 3 - 5 sekundách vyjměte z vody. Z bezpečnostních důvodů si před vložením do úst zkontrolujte prsty, zda není příliš horký.
  4. Poznámka: Pokud je sklenice příliš studený, aby se vám do něj nevešli zuby nebo jsou jeho strany lepivé, můžete jej znovu ponořit do horké vody.
  5. Vložte vrstvu do úst a zakryjte celý zubní oblouk.
  6. Poté stiskněte ústa a vytvořte chránič kolem zubů stlačením vnější a vnitřní části podnosu prsty, lícemi a jazykem po dobu 30 sekund.
  7. Odstraňte vytvořen povlak ze zubního oblouku a ochlaďte ho pod proudem studené vody.
  8. Chlazený kryt je možné správně zastřihnout, díky čemuž nám bude jeho použití pohodlné. Mělo by se pamatovat na to, že přesné nastavení vrchní vrstvy snižuje spotřebu gelu a zaručuje optimální bělení.

Fotopostup:


Rozmery a hmotnosť
Balení: 2 ks
Tento produkt je zařazen v následujících kategoriích:

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A