Široká škála zdravotních potřeb a výrobků pro zdraví, rychlé dodání

V nabídce e-shopu najdete více než 2000 produktů, které neustále aktualizujeme a rozšiřujeme. Množství produktů máme skladem, a proto vám je umíme rychle doručit. Doručujeme i v sobotu!

Spolehlivost a kvalita

Navázali jsme silné partnerství s výrobci a dodavateli výrobků. Všechny výrobky jsou certifikovány a splňují nejpřísnější normy a standardy.

Odborné poradenství a pomoc při výběru

Naši pracovníci mají dlouholeté zkušenosti, neustále se vzdělávají a profesionálně vám pomohou při výběru a poradenství.

Rychlé vyřízení reklamací

V případě reklamace Vás se snažíme promptně vyřídit reklamaci a neodkládáme to na 30 dní. Většinu zboží zasíláme obratem na výměnu!

Dárky k objednávce

K objednávce nad 1500 KČ Vám přibalíme praktický dárek dle Vašeho výběru, který ve vaší domácnosti určitě využijete.

Akce, věrnostní program

Denně připravujeme pro vás akce a slevy, abyste ušetřili. Stálých registrovaných zákazníků za každý nákup odměňujeme.
Novinka: Zaregistrujte se u nás a získejte od nás na začátek až 49 věrnostních bodů!

Využívejte množství výhod na jednom místě! (Klikněte pro více informací)

Chodítko pro seniory krokovací bronzové


Cena s DPH:
1 588Kč

Krokovací chodítko - skládací je oblíbenou pomůckou usnadňující pohyb seniorům i lidem s poruchami pohybového aparátu. Využijete ho také v procesu rehabilitace a fyzioterapie.

Hledáte zdravotní pomůcku, která by usnadnila chůzi těžko se pohybujícímu seniorovi nebo pacientovi? Ideálním řešením je krokovací chodítko, které slouží jako podpora při chůzi. Krokovací chodítko - skládací je oblíbenou pomůckou usnadňující pohyb seniorům i lidem s poruchami pohybového aparátu. Využijete ho také v procesu rehabilitace a fyzioterapie. Chůze - krokování s touto zdravotní pomůckou je efektivní, jednoduché bez jakékoliv námahy. Využijete ho v interiéru i exteriéru. Zesílené horizontální spoje zajišťují spolehlivou oporu uživateli. Chodítko pro seniory má každou nohu zakončenou protiskluzovým gumovým nástavcem, což zaručuje jeho bezpečné a tiché používání na jakémkoliv povrchu. Ergonomické rukojeti zajišťují komfort při používání této opěrné zdravotní pomůcky.

Použití krokového chodítka

Chodítko pro seniory se snadno používá díky ohebným kloubem po stranách pomůcky. Díky teleskopicky nastavitelným nohám si výšku zdravotní pomůcky víte přizpůsobit podle individuálních potřeb, a to v rozmezí od 78 cm do 99 cm od země. Krokovací chodítko jednoduše složíte stisknutím kolíku ve středu pomůcky, který je efektivně chráněn pod plastovým krytem. Ve složeném stavu nezabírá mnoho místa, a proto je snadno skladné, nebo také vhodné pro převoz v autě, nebo přenos v ruce.

Čištění a údržba

Rám čistěte vlhkým hadříkem a jemným saponátem. Pravidelně odstraňujte nešistoty, jako jsou nitě, vlasy z pohyblivých částí chodítka (šrouby, západky).

Parametry

Nastavitelná výška : 78 - 99 cm

Šířka : 52 cm

Vnitřní šířka : 44 cm

Celková hloubka : 43 cm

Hmotnost: 2,8 kg

Maximální hmotnost uživatele : 136 kg

Materiály

pobronzovaný kvalitní hliník, polyuretan, guma

Sdílejte

Tento produkt je zařazen v následujících kategoriích: