Chladivý gel s výtažkem z kaštanu koňského a obsahem troxerutinu se používá při problémech s nohama. Odstraňuje otoky a zmírňuje pocit těžkých a unavených nohou. Kromě extraktu z kaštanu koňského a troxerutinu obsahuje extrakty ginko biloby, zeleného čaje a vitamínu E.
Chladivý gel na nohy v sobě spojuje sílu především dvou složek - jírovec maďal (kaštan koňský)a látku troxerutin a proto má dvojitý efekt - ulevuje od otoků a křečí tím, že zlepšuje cirkulaci krve a lymfatického oběhu.
Jírovec maďal – Kaštan koňský
Troxerutin
Extrakt ze zeleného čaje
Extrakt z ginko biloby – jinan
Vitamín E
Skladování: při teplotách od 5 ° do 25 ° C
Nedoporučuje se dětem do tří let.
Rozmery a hmotnosť | |
Objem/ Hmotnost: | 85 ml |
Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.