Cestovní polštář pro děti Qmed

Kód výrobku: TP002

5 / 5

616 Kč
do 10 prac. dnů
16 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu

Dárky

Rozdáváme dárky

  • 99% zákazníků doporučuje

Informácie o produkte

Dětský cestovní polštářek Qmed je zaoblený a tvarovaný přesně pro dětský malý krk. Navržen tak, aby poskytl děťátku během cestování bezpečí a pohodlí.

Krční polštář je vyroben z visko-elastické polyuretanové pěny (paměťové pěny), která je citlivá na teplo, přizpůsobí se a tak dokonale okopíruje dětský krk. Cestovní polštář medvídek poskytuje podporu přirozené křivky páteře a uvolňuje ji a děťátko může během dlouhých cest klidně spinkat a nic ho nebude znepokojovat. Polštář pro děti na cestování se může využívat nejen v autě ale i jiných dopravních prostředků jako je letadlo, vlak či autobus. Tento polštářek se může jednoduše používat i během procházky s dítětem v kočárku. Krční polštář je hypoalergenní a vyroben z měkké tkaniny, díky čemuž je bezpečný pro citlivou pokožku dítěte. Příjemný a hebký polštář na dotek hnědé barvy s hlavičkou plyšového medvídka na jednom konci a tlapkou na druhém konci si oblíbí každé malé děťátko a snadno nahradí plyšovou hračku ve formě zdravotního polštáře.      

Použitý materiál

Polštář: viskoelastická polyuretanová pěna (paměťová pěna)

Návlek: 75% bavlna, 25% polyester


Materiál
Poťah: 75% bavlna, 25% polyester
Náplň: viskoelastická polyuretanová pěna

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 5 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A