Boční polohovací polštář modrý

Kód výrobku: NE0610

5 / 5

1 421 Kč 2 722 Kč
Na skladě
70 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu

Dárky

Rozdáváme dárky

  • 99% zákazníků doporučuje

Informácie o produkte

Boční polohovací polštář značky CareWave je vysoce kvalitni antidekubitní polohovací pomůcka, určená na podkládání pod pacientů při riziku vzniku dekubitů nebo jejich následné léčbě.

Minimalizujte riziko vzniku proleženin včasným používáním antidekubitní polštáře. Polohovací polštář je zdravotní pomůckou, která napomáhá při léčbě dekubitů. Vhodným polohováním a podkládáním antidekubitní polštáře ulevíte vašemu blízkému od bolesti.

Charakteristika bočního polohovacího polštáře

Boční polohovací polštář značky CareWave je vysoce kvalitní antidekubitní polohovací pomůcka, určená na podkládání pod pacientů při riziku vzniku dekubitů nebo jejich následné léčbě. Polštář slouží jako podpora ramen, zad, boků a kolen ležícího pacienta a účinně snižuje tření v oblastech vystavených tlaku. Antidekubitní polštář je voděodolný.

Boční polštář proti proleženinám se dokonale přizpůsobí lidskému tělu, čímž se zvyšují jeho vynikající antidekubitní vlastnosti. Antidekubitní polohovací polštář vám výrazně zjednoduší péči o člověka připoutaného na lůžko. Využíváním polohovacího polštáře při polohováním umožníte vašemu blízkému zaujmout příjemnou polohu a efektivně snížíte riziko vzniku dekubitů.

Antidekubitní polštáře můžete vzájemně kombinovat, dle potřeby a stavu pacienta. S výběrem vhodného polštáře nebo kombinace polštářů vám velmi rádi poradíme, proto neváhejte a kontaktujte nás.

Materiál polohovacího polštáře

Potah: Polyamidový úplet 47%, který je elastický ve všech směrech. Potah má povrchový nátěr z polyuretanu 53% s antibakteriální a antistatickou příměsí.

Náplň: 100% polystyrenové mikrovločky

Údržba:

Polštář myjte běžnými čistícími neagresivními prostředky pomocí jemného a hladké hadříku. Polštář je voděodolný. Můžete ho dezinfikovat běžnými dezinfekčními prostředky. Zdravotní pomůcku neperte.

Rozměry polštáře
175x30cm

Polštář je v modré barvě.


Rozmery a hmotnosť
Rozmery: 175 x 30 cm
Materiál
Barva: modrá

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 5 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A