Široká škála zdravotních potřeb a výrobků pro zdraví, rychlé dodání

V nabídce e-shopu najdete více než 2000 produktů, které neustále aktualizujeme a rozšiřujeme. Množství produktů máme skladem, a proto vám je umíme rychle doručit. Doručujeme i v sobotu!

Spolehlivost a kvalita

Navázali jsme silné partnerství s výrobci a dodavateli výrobků. Všechny výrobky jsou certifikovány a splňují nejpřísnější normy a standardy.

Odborné poradenství a pomoc při výběru

Naši pracovníci mají dlouholeté zkušenosti, neustále se vzdělávají a profesionálně vám pomohou při výběru a poradenství.

Rychlé vyřízení reklamací

V případě reklamace Vás se snažíme promptně vyřídit reklamaci a neodkládáme to na 30 dní. Většinu zboží zasíláme obratem na výměnu!

Dárky k objednávce

K objednávce nad 1500 KČ Vám přibalíme praktický dárek dle Vašeho výběru, který ve vaší domácnosti určitě využijete.

Akce, věrnostní program

Denně připravujeme pro vás akce a slevy, abyste ušetřili. Stálých registrovaných zákazníků za každý nákup odměňujeme.
Novinka: Zaregistrujte se u nás a získejte od nás na začátek až 49 věrnostních bodů!

Využívejte množství výhod na jednom místě! (Klikněte pro více informací)

Boční polohovací polštář modrý


Cena s DPH:
2 722Kč

Boční polohovací polštář značky CareWave je vysoce kvalitni antidekubitní polohovací pomůcka, určená na podkládání pod pacientů při riziku vzniku dekubitů nebo jejich následné léčbě.

Minimalizujte riziko vzniku proleženin včasným používáním antidekubitní polštáře. Polohovací polštář je zdravotní pomůckou, která napomáhá při léčbě dekubitů. Vhodným polohováním a podkládáním antidekubitní polštáře ulevíte vašemu blízkému od bolesti.

Charakteristika bočního polohovacího polštáře

Boční polohovací polštář značky CareWave je vysoce kvalitní antidekubitní polohovací pomůcka, určená na podkládání pod pacientů při riziku vzniku dekubitů nebo jejich následné léčbě. Polštář slouží jako podpora ramen, zad, boků a kolen ležícího pacienta a účinně snižuje tření v oblastech vystavených tlaku. Antidekubitní polštář je voděodolný.

Boční polštář proti proleženinám se dokonale přizpůsobí lidskému tělu, čímž se zvyšují jeho vynikající antidekubitní vlastnosti. Antidekubitní polohovací polštář vám výrazně zjednoduší péči o člověka připoutaného na lůžko. Využíváním polohovacího polštáře při polohováním umožníte vašemu blízkému zaujmout příjemnou polohu a efektivně snížíte riziko vzniku dekubitů.

Antidekubitní polštáře můžete vzájemně kombinovat, dle potřeby a stavu pacienta. S výběrem vhodného polštáře nebo kombinace polštářů vám velmi rádi poradíme, proto neváhejte a kontaktujte nás.

Materiál polohovacího polštáře

Potah: Polyamidový úplet 47%, který je elastický ve všech směrech. Potah má povrchový nátěr z polyuretanu 53% s antibakteriální a antistatickou příměsí.

Náplň: 100% polystyrenové mikrovločky

Údržba:

Polštář myjte běžnými čistícími neagresivními prostředky pomocí jemného a hladké hadříku. Polštář je voděodolný. Můžete ho dezinfikovat běžnými dezinfekčními prostředky. Zdravotní pomůcku neperte.

Rozměry polštáře
175x30cm

Polštář je v modré barvě.

Sdílejte

Tento produkt je zařazen v následujících kategoriích: