Boční polohovací polštář modrý

Kód výrobku: NE0610

5 / 5

2 722 Kč
Skladem
70 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu
  • 99% zákazníků doporučuje
  • Doprava zdarma od 3800 Kč
  • 14 dní na vrácení

Informácie o produkte

Boční polohovací polštář značky CareWave je vysoce kvalitni antidekubitní polohovací pomůcka, určená na podkládání pod pacientů při riziku vzniku dekubitů nebo jejich následné léčbě.

Minimalizujte riziko vzniku proleženin včasným používáním antidekubitní polštáře. Polohovací polštář je zdravotní pomůckou, která napomáhá při léčbě dekubitů. Vhodným polohováním a podkládáním antidekubitní polštáře ulevíte vašemu blízkému od bolesti.

Charakteristika bočního polohovacího polštáře

Boční polohovací polštář značky CareWave je vysoce kvalitní antidekubitní polohovací pomůcka, určená na podkládání pod pacientů při riziku vzniku dekubitů nebo jejich následné léčbě. Polštář slouží jako podpora ramen, zad, boků a kolen ležícího pacienta a účinně snižuje tření v oblastech vystavených tlaku. Antidekubitní polštář je voděodolný.

Boční polštář proti proleženinám se dokonale přizpůsobí lidskému tělu, čímž se zvyšují jeho vynikající antidekubitní vlastnosti. Antidekubitní polohovací polštář vám výrazně zjednoduší péči o člověka připoutaného na lůžko. Využíváním polohovacího polštáře při polohováním umožníte vašemu blízkému zaujmout příjemnou polohu a efektivně snížíte riziko vzniku dekubitů.

Antidekubitní polštáře můžete vzájemně kombinovat, dle potřeby a stavu pacienta. S výběrem vhodného polštáře nebo kombinace polštářů vám velmi rádi poradíme, proto neváhejte a kontaktujte nás.

Materiál polohovacího polštáře

Potah: Polyamidový úplet 47%, který je elastický ve všech směrech. Potah má povrchový nátěr z polyuretanu 53% s antibakteriální a antistatickou příměsí.

Náplň: 100% polystyrenové mikrovločky

Údržba:

Polštář myjte běžnými čistícími neagresivními prostředky pomocí jemného a hladké hadříku. Polštář je voděodolný. Můžete ho dezinfikovat běžnými dezinfekčními prostředky. Zdravotní pomůcku neperte.

Rozměry polštáře
175x30cm

Polštář je v modré barvě.


Rozmery a hmotnosť
Rozmery: 175 x 30 cm
Materiál
Barva: modrá

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 5 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

ŠIROKÁ ŠKÁLA ZDRAVOTNÝCH POTRIEB A VÝROBKOV PRE ZDRAVIE, RÝCHLE DODANIE

SPOĽAHLIVOSŤ A KVALITA CERTIFIKOVANÝCH VÝROBKOV OD OVERENÝCH DODÁVATEĽOV

ODBORNÉ PORADENSTVO A POMOC PRI VÝBERE PRÍJEMNOU ZÁKAZNÍCKOU PODPOROU

ZDRAVOTNÉ POMÔCKY AJ NA LEKÁRSKY POUKAZ CEZ NAŠE KAMENNÉ PREDAJNE

RÝCHLE VYBAVENIE REKLAMÁCIÍ VÄČŠINU TOVARU ZASIELAME OBRATOM NA VÝMENU!

NAŠICH ZÁKAZNÍKOV ODMEŇUJEME: VERNOSTNÝ PROGRAM, DARČEKY, PRAVIDELNÉ AKCIE

Podporované platební karty