BIOPTRON MedAll sada terapie barvami ZEPTER

Kód výrobku: 56208409

0 / 5

9 452 Kč 17 366 Kč
do 14 prac. dnů
369 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu

Dárky

Rozdáváme dárky

Informácie o produkte

Terapie pomocí barevných čaker. Světlo a barvy jsou nezbytné pro naše tělo a duši. Sada terapie barvami BIOPTRON je šetrná, bezpečná a účinná. Vzpruží vás pomocí jasných barev a kosmetických přípravků s nádhernými vůněmi a esencemi, doplněnými bioinformací.

Zdraví je závislé na rovnováze nejen našich fyzických, ale také emočních, duševních a duchovních potřeb. Princip terapie barevnými čakrami vychází z předpokladu, že barvy jsou spojeny se sedmi hlavními čakrami, které jsou duševním centrem našeho těla a nacházejí se podél páteře. Tyto čakry jsou jako spirály energie a každá z nich souvisí s konkrétní oblastí.

  • Slovo čakra pochází ze sanskrtu a znamená "kolo". Domníváme se, že čakry uchovávají a přenášejí energii. Existuje sedm hlavních čaker a každá z nich je spojena s konkrétním orgánem nebo systémem v těle. Každá čakra má svou dominantní barvu, která se může dostat do nerovnováhy. V takovém případě může způsobit poruchu a fyzické následky. Aplikace správné barvy může přispět k navrácení rovnováhy.

  • BIOPTRON MedAll barevné filtry nejvyšší kvality nabízejí brilantní intenzitu barev a propouštějí jen požadovanou část světelného spektra, přičemž odrážejí ostatní světlo.

  • Níže je uveden popis jednotlivých čaker s odpovídající barvou a místem na těle.

Terapie barvami a světlem se zaměřuje spíše na léčení příčiny onemocnění než na jeho příznaky, přičemž se snaží vytvořit tělesnou rovnováhu tím, že stimuluje fyzický a emocionální stav.

Terapie pomocí barevných čaker

Sada obsahuje 7 barevných filtrů, které kromě toho, že stimulují čakry, jsou obohaceny o bioinformace.

Terapie barvami pracuje na principu bioinformačního systému tlakových bodů a stimulace čaker. Využívá k tomu blahodárné účinky světla a barev.

Sada, určená pro aplikaci bioinformací na tlakové body, je unikátní systém terapie barvami, vyrobený ve Švýcarsku. Využívá filtry obohacené o bioinformace, a představuje tak kombinaci aplikace na tlakové body s barevnou terapií světlem aplikovanou na čakry.

Bioinformace jsou založeny na předpokladu, že lidské tělo neustále vysílá pole elektromagnetických vln, které někteří lidé nazývají aura. Toto elektromagnetické pole, které tělo obklopuje, je světlo, které vaše tělo vydává: jsme konec konců "živé fotobuňky", které se příliš neliší od rostlin, a světelná fáze fotosyntézy odpovídá látkové výměně, která probíhá v našich tělech.
Elektromagnetické pole, které obklopuje každou živou bytost, poskytuje nesmírně důležité informace o každém jednotlivém organismu: tento typ informací se spolu se stavem fyzického těla nazývá bioinformace.

7 barevných filtrů:

Fialová - korunní čakra - zklidňuje nervový systém, působí jako sedativum - stimuluje slezinu.
Indigo - čakra čela - uklidňuje dech, stahuje a zastavuje krvácení, posiluje imunitní systém.
Modrá - krční čakra - zvyšuje vitalitu a pocit blaha, aktivuje pocení, snižuje teplotu, pomáhá uvolňovat svědění.
Zelená - čakra srdce - stimuluje hypofýzu, má antiseptické a deznfečné účinky.
Žlutá - čakra solárního plexu - stimuluje lymfatický systém, pomáhá trávení, rozjasní mysl během deprese.
Oranžová - sakrální čakra - působí na dýchací systém, stimuluje štítnou žlázu, pomáhá při nadýmání.
Červená - základní čakra - stará se o vylučování nečistot z kůže, Akiva činnost jater, pomáhá při popáleninách.

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A