Biolampa Medilight

Kód výrobku: DM850

0 / 5

8 068 Kč
do 5 prac. dnů
208 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu
  • Doprava zdarma od 3800 Kč
  • 14 dní na vrácení

Informácie o produkte

Certifikovaná Biolampa MediLight je kvalitní biolampa za příznivou cenu. Léčebnou lampu s polarizovaným světlem oceníte při hojení ran a obnově tkání, ve fyzioterapii a rehabilitaci, v revmatologii, sportovní medicíně, kosmetice a dermatologii.

Patříte k těm, kteří hledají při léčbě alternativní řešení ke klasické medicíně? Přirozeně aktivovat samoléčebný potenciál lidského organismu dokážete světelnou terapií. Technologii světelné terapie objevila maďarská vědkyně, Dr. Fény Márta. Klinické testování biolampy dokázalo, že ošetření polarizovaným světlem patří k metodám s vysokým procentem úspěšnosti, navíc nemá žádné vedlejší účinky.

Léčivé účinky polarizovaného světla a jeho pozitivní působení na lidský organizmus si s biolapmpu MediLight můžete dopřát nyní i vy. Léčebná lampa MediLight je rovnocenná alternativa k jiným, podstatně dražším lampám, přičemž v sobě spojuje vysokou kvalitu a maximálně přijatelnou cenou.

Fungování léčebné lampy MediLight

Léčebná lampa vyzařuje lineárně polarizované světlo s léčebným účinkem s vlnovou délkou 480-750 nm, takže hlavně z oblasti viditelného světla a blízko infračerveného světla. Vyzařované světlo působí na ošetřované místo stálou intenzitou.

Při zdravotních potížích přímo ozáříte problémové místo polarizovaným světlem z lampy, čímž navracíte buňkám těla jejich původní funkci.

Následně kolorterapiou (po založení vhodného barevného filtru na lampu) ozáříte část těla související s onemocněním a tím stimulujete organismus zevnitř k rychlejšímu uzdravení. Ozařováním přímo postiženého místa stimulujeme poškozené buňky zvenčí a působením kolorterapie (po nasazení filtru vhodné barvy) a ozařováním vhodného orgánu stimulujeme buňky zevnitř. Biolampa MediLight nevyzařuje nežádoucí a pro kůži škodlivé ultrafialové (UV) světlo.

Biolampu MediLight s polarizovaným světlem využijete:

  • na hojení ran a obnovu tkanin - pooperační hojení, jizvy, popáleniny, proleženiny, bércové vředy, pásový opar, křečové žíly Ve fyzioterapii a rehabilitaci
  • ve fyzioterapii a rehabilitaci - zmenšuje otoky, urychluje regenerační procesy, zmírňuje svalové napětí V revmatologii
  • v revmatologii - zmírňuje bolesti, odstraňuje ztuhlost, bolesti a únavu nohou, zmírňuje revma V dermatologii
  • v dermatologii - akné, ekzémy, hematomy, celulitida, vrásky, herpes
  • v kosmetice - omlazuje a osvěžuje pleť, zlepšuje barvu, strukturu pleti a její pružnost, odstraňuje fleky a pigmentové skvrny.    

Návod jak biolampu MediLight používat

Lampa pracuje ve dvou módech, které se navolíte přepínačem v rukojeti přístroje. Standardně je lampa vypnutá, když je kolébkový přepínač ve střední poloze 0.

V I. poloze síťového přepínače pracuje léčebná lampa MediLight bez zvukové signalizace nepřetržitě 20 minut. Po uplynutí doby terapie 20 minut přístroj automaticky vypne žárovku.

V II. poloze přepínače léčebná lampa MediLight signalizuje dobu činnosti zvukovými signály. Při rozsvícení lampy a po každé uplynulé minutě se ozve krátké pípnutí. Na konci 5. minuty se ozve jedno dlouhé pípnutí, na konci 10. minuty se ozvou dvě, na konci 15. minuty tři a na konci 20. minuty čtyři dlouhá pípnutí. Po 20. minutách, resp. po čtyřech dlouhých pípnutích se halogenová žárovka automaticky vypne. V obou případech po vypnutí žárovky ventilátor bude žárovku chladit nadále.

Obsah balení

Biolampa MediLight, plastový kufřík, návod k obsluze.

Technické parametry:

Hmotnost (bez stojanu): 0,8 kg

Napájení: 230 V, 50 Hz

Třída ochrany: Třída II, IP 20

Průměr filtru: 45 mm

Spotřeba energie: 22 W

Stupeň polarizace: 99%

Vlnová délka: 480 - 750 nm


Technický parametry
Napájení: 230 V, 50 Hz
Ochranná třída: třída II, IP 20
Příkon: 22 W
Stupeň polarizace: 99 %
Vlnová délka: 480 - 750 nm
Rozmery a hmotnosť
Průměr filtru: 45 mm
Balení: Biolampa MediLight, plastový kufřík, návod k obsluze.
Objem/ Hmotnost: 0,8 kg (bez stojanu)

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

ŠIROKÁ ŠKÁLA ZDRAVOTNÝCH POTRIEB A VÝROBKOV PRE ZDRAVIE, RÝCHLE DODANIE

SPOĽAHLIVOSŤ A KVALITA CERTIFIKOVANÝCH VÝROBKOV OD OVERENÝCH DODÁVATEĽOV

ODBORNÉ PORADENSTVO A POMOC PRI VÝBERE PRÍJEMNOU ZÁKAZNÍCKOU PODPOROU

ZDRAVOTNÉ POMÔCKY AJ NA LEKÁRSKY POUKAZ CEZ NAŠE KAMENNÉ PREDAJNE

RÝCHLE VYBAVENIE REKLAMÁCIÍ VÄČŠINU TOVARU ZASIELAME OBRATOM NA VÝMENU!

NAŠICH ZÁKAZNÍKOV ODMEŇUJEME: VERNOSTNÝ PROGRAM, DARČEKY, PRAVIDELNÉ AKCIE

Podporované platební karty