Široká škála zdravotních potřeb a výrobků pro zdraví, rychlé dodání

V nabídce e-shopu najdete více než 2000 produktů, které neustále aktualizujeme a rozšiřujeme. Množství produktů máme skladem, a proto vám je umíme rychle doručit. Doručujeme i v sobotu!

Spolehlivost a kvalita

Navázali jsme silné partnerství s výrobci a dodavateli výrobků. Všechny výrobky jsou certifikovány a splňují nejpřísnější normy a standardy.

Odborné poradenství a pomoc při výběru

Naši pracovníci mají dlouholeté zkušenosti, neustále se vzdělávají a profesionálně vám pomohou při výběru a poradenství.

Rychlé vyřízení reklamací

V případě reklamace Vás se snažíme promptně vyřídit reklamaci a neodkládáme to na 30 dní. Většinu zboží zasíláme obratem na výměnu!

Dárky k objednávce

K objednávce nad 1500 KČ Vám přibalíme praktický dárek dle Vašeho výběru, který ve vaší domácnosti určitě využijete.

Akce, věrnostní program

Denně připravujeme pro vás akce a slevy, abyste ušetřili. Stálých registrovaných zákazníků za každý nákup odměňujeme.
Novinka: Zaregistrujte se u nás a získejte od nás na začátek až 49 věrnostních bodů!

Využívejte množství výhod na jednom místě! (Klikněte pro více informací)

Biolampa Medilight

 • Dostupnost: do 5 prac. dnů
 • Termín dodání: kdy mi bude produkt doručen?
 • Kód výrobku: DM850
 • Záruka: 24 měsíců
 • Bonusové body:
  za nákup produktu
  208 b

Cena s DPH:
8 068Kč

Certifikovaná Biolampa MediLight je kvalitní biolampa za příznivou cenu. Léčebnou lampu s polarizovaným světlem oceníte při hojení ran a obnově tkání, ve fyzioterapii a rehabilitaci, v revmatologii, sportovní medicíně, kosmetice a dermatologii.

Patříte k těm, kteří hledají při léčbě alternativní řešení ke klasické medicíně? Přirozeně aktivovat samoléčebný potenciál lidského organismu dokážete světelnou terapií. Technologii světelné terapie objevila maďarská vědkyně, Dr. Fény Márta. Klinické testování biolampy dokázalo, že ošetření polarizovaným světlem patří k metodám s vysokým procentem úspěšnosti, navíc nemá žádné vedlejší účinky.

Léčivé účinky polarizovaného světla a jeho pozitivní působení na lidský organizmus si s biolapmpu MediLight můžete dopřát nyní i vy. Léčebná lampa MediLight je rovnocenná alternativa k jiným, podstatně dražším lampám, přičemž v sobě spojuje vysokou kvalitu a maximálně přijatelnou cenou.

Fungování léčebné lampy MediLight

Léčebná lampa vyzařuje lineárně polarizované světlo s léčebným účinkem s vlnovou délkou 480-750 nm, takže hlavně z oblasti viditelného světla a blízko infračerveného světla. Vyzařované světlo působí na ošetřované místo stálou intenzitou.

Při zdravotních potížích přímo ozáříte problémové místo polarizovaným světlem z lampy, čímž navracíte buňkám těla jejich původní funkci.

Následně kolorterapiou (po založení vhodného barevného filtru na lampu) ozáříte část těla související s onemocněním a tím stimulujete organismus zevnitř k rychlejšímu uzdravení. Ozařováním přímo postiženého místa stimulujeme poškozené buňky zvenčí a působením kolorterapie (po nasazení filtru vhodné barvy) a ozařováním vhodného orgánu stimulujeme buňky zevnitř. Biolampa MediLight nevyzařuje nežádoucí a pro kůži škodlivé ultrafialové (UV) světlo.

Biolampu MediLight s polarizovaným světlem využijete:

 • na hojení ran a obnovu tkanin - pooperační hojení, jizvy, popáleniny, proleženiny, bércové vředy, pásový opar, křečové žíly Ve fyzioterapii a rehabilitaci
 • ve fyzioterapii a rehabilitaci - zmenšuje otoky, urychluje regenerační procesy, zmírňuje svalové napětí V revmatologii
 • v revmatologii - zmírňuje bolesti, odstraňuje ztuhlost, bolesti a únavu nohou, zmírňuje revma V dermatologii
 • v dermatologii - akné, ekzémy, hematomy, celulitida, vrásky, herpes
 • v kosmetice - omlazuje a osvěžuje pleť, zlepšuje barvu, strukturu pleti a její pružnost, odstraňuje fleky a pigmentové skvrny.    

Návod jak biolampu MediLight používat

Lampa pracuje ve dvou módech, které se navolíte přepínačem v rukojeti přístroje. Standardně je lampa vypnutá, když je kolébkový přepínač ve střední poloze 0.

V I. poloze síťového přepínače pracuje léčebná lampa MediLight bez zvukové signalizace nepřetržitě 20 minut. Po uplynutí doby terapie 20 minut přístroj automaticky vypne žárovku.

V II. poloze přepínače léčebná lampa MediLight signalizuje dobu činnosti zvukovými signály. Při rozsvícení lampy a po každé uplynulé minutě se ozve krátké pípnutí. Na konci 5. minuty se ozve jedno dlouhé pípnutí, na konci 10. minuty se ozvou dvě, na konci 15. minuty tři a na konci 20. minuty čtyři dlouhá pípnutí. Po 20. minutách, resp. po čtyřech dlouhých pípnutích se halogenová žárovka automaticky vypne. V obou případech po vypnutí žárovky ventilátor bude žárovku chladit nadále.

Obsah balení

Biolampa MediLight, plastový kufřík, návod k obsluze.

Technické parametry:

Hmotnost (bez stojanu): 0,8 kg

Napájení: 230 V, 50 Hz

Třída ochrany: Třída II, IP 20

Průměr filtru: 45 mm

Spotřeba energie: 22 W

Stupeň polarizace: 99%

Vlnová délka: 480 - 750 nm


Rozmery a hmotnosť
Balení Biolampa MediLight, plastový kufřík, návod k obsluze.

Sdílejte

Tento produkt je zařazen v následujících kategoriích: