Biolampa Bioptron MedAll se stojanem Zepter

Kód výrobku: 56208392

0 / 5

37 001 Kč
do 14 prac. dnů
666 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu

Dárky

Rozdáváme dárky

Informácie o produkte

Zepter biolampa Bioptron Medall s podlahovým stojanem je jedinečným přístrojem, který oceníte při prevenci a léčbě nemocí. Používáním biolampy Zepter se urychluje hojení ran, ulevuje od bolestí při revmatických potížích, urychluje proces rekonvalescence po sportovních úrazech.

Lampa Bioptron urychluje hojivé procesy celého těla. Její biostimulační účinek na tělesné tkáně a orgány udržuje náš organismus zdravý, protože zlepšuje mikrocirkulaci a biostimulaci buněk. Zároveň působí blahodárně na všechny okolní i vzdálené tkáně. Zepter Bioptron Medall je určen k prevenci a léčbě nemocí, urychluje zotavení se z nemoci, chirurgických úrazů. Ideálně se hodí na hojení ran, obnovu tkání a léčbu bolesti, stejně jako pro fyzikální terapii. Světelnou lampu Bioptron Medall a její účinky oceníte i při kožních problémech a akné.

Ergonomická protiskluzová rukojeť umožňuje snadné zacházení a pohodlné uchopení lampy při lokálním použití. Díky jeho ergonomickému tvaru a přenosné velikosti jej můžete vzít kamkoliv a naprogramovat ho podle vlastní potřeby, díky zabudovanému displeji. Na časovém elektronickém LED displeji si jednoduše nastavíte dobu léčby. Zobrazované údaje na displeji jsou velmi dobře viditelné i v šeru či tmě. V spánkovém režimu přístroj spotřebuje pouze 0,5 W, čímž ušetříte energii, čas i peníze, zároveň lampu víte kdykoliv použít. Filtr o průměru 5 cm umožňuje pohodlnou aplikaci na všechny části těla, na malé i velké plochy.

Vlastnosti stojana k biolampě Bioptron Medall

 • bezpečné používání;

 • přenosnost;

 • vysoké pohodlí při aplikaci;

 • bezpečné připojení k přístroji;

 • nastavitelný na všechny části těla;

 • jednoduché složení a nastavení.

Zepter Bioptron Medall může využívat celá vaše rodina a každý den se těšit z krásy a zlepšujícího se zdravotního stavu. Biolampa Bioptron Medall je dokonalou symbiózou švýcarské kvality, stylu, přesnosti a spolehlivosti.

Návod k použití Zepter biolampy Bioptron Medall

Světelná terapie BIOPTRON musí provádět individuálně. Délka každé aplikace a celého cyklu léčby závisí především na zdravotního problému a celkového stavu ošetřované oblasti těla. V závislosti na indikaci zabere terapie světlem BIOPTRON pouze několik minut, 1-2 krát denně. Měli byste ji aplikovat v klidu, během relaxace a zároveň vnímat její biostimulační účinky.
 1. Před aplikací terapie světlem BIOPTRON ošetřovanou oblast těla vyčistěte a dbejte o to, aby ji nepřekrývala žádná vrstva oděvu, či jiného materiálu.

 2. Uvolněte se a nasměrujte paprsky světla na oblast, kterou chcete ošetřovat. Přístroj držte v úhlu 90 °, ve vzdálenosti asi 10 cm. Přístrojem během terapie nepohybujte. Větší místa na těle ošetřujte postupně, místo po místě, až do pokrytí celé oblasti.

 3. Terapii světlem BIOPTRON aplikujte 1-2 krát denně, např. každé ráno a / nebo večer, v trvání 4-10 minut, nebo se řiďte pokyny lékaře.

 4. Tyto kroky aplikujte při používání terapie světlem na každém místě na těle.

 5. Po ukončení aplikace přístroj odpojte z elektrické sítě!

Přístroj Bioptron Medall od švýcarské společnosti Zepter je velmi vhodný pro domácí použití, ale také je vhodný i pro profesionální použití v nemocnicích, kosmetických salonech, sportovních klubech. Přístroj byl navržen tak, aby jeho použití tak jednoduché, jak je to možné.

Díky stojanu víte aplikovat světlo z biolampy na různé části těla. Stojan, který je součástí dodávky, víte výškově nastavit a stejně upravit podle potřeb i délku ramene. Se stojanem bude používání biolampy ještě více pohodlné, protože si ho umíte nastavit podle individuálních potřeb.

Technické parametry:


Technický parametry
Energie světla za minutu: prům. 2,4 J/cm2
Napájení: 100-230 V~, 50/60 Hz
Ochranná třída: Trieda II , IP 20
Specifická hustota síly: prům. 40 mW/cm2
Spotřeba energie: 0,29-0,12 A, spotřeba halogenu: 20 W
Stupeň polarizace: >95% (590 - 1550 nm)
Teplota prostředí: během provozu + 10°C až + 30°C; při skladování 0°C až + 40°C
Vlnová délka: 480 - 3400 nm
Hmotnost a nosnost
Hmotnost bez stojanu: 0,5 kg
Rozmery a hmotnosť
Průměr filtru: 5 cm

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A