Biolampa BIOPTRON 2 se stojanem Zepter

Kód výrobku: BP232

0 / 5

338 159 Kč
5-7 pracovních dnů
9 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu

Dárky

Rozdáváme dárky

Informácie o produkte

Přístroj světelné terapie BIOPTRON 2 je určen především pro použití profesinální zdravotníky ve zdravotnických zařízeních. Má moderní a elegantní design.

Pod vlivem léčivých účinků světla dochází k urychlení intracelulárních procesů v tkáních těla, zlepšuje se mikrocirkulace a harmonizuje se metabolické procesy. Energie vyzařovaného světla proniká do podkožních vrstev a to má za následek biologické reakce, ke kterým dochází v různých tkáních (kůže, sval, žíly, nervy). Při světelné terapii přístrojem Bioptron 2 se aktivují v buňkách biologické procesy, které pozitivně ovlivňují celé tělo, nejen oblast vystavení světlu.

Účinky terapie světlem BIOPTRON 2 jsou:

 • Zmírnění bolesti;

 • Zlepšení obnovy a regenerace tkání;

 • Zlepšení obnovy a regenerace tkání;

 • Zlepšení mikrocirkulace;

 • Harmonizuje metabolické procesy;

 • Posiluje obranyschopnost těla;

 • Urychluje regenerační a hojivé procesy celého organismu.

Udělejte něco pro vaše zdraví a zdraví vašich blízkých. Dopřejte si blahodárné účinky světelné terapie každý den. Používání přístroje Zepter je skutečně velmi jednoduché. Díky originálnímu tvaru ji víte snadno instalovat v různých polohách na celé tělo.

Jak používat Biolampu Zepter Bioptron 2

Světelná terapie pomocí biolampy BIOPTRON 2 musí provádět individuálně. Délka každé aplikace a celého cyklu léčby závisí především na zdravotního problému a celkového stavu ošetřované oblasti těla. V závislosti na indikaci zabere terapie světlem BIOPTRON pouze několik minut, 1-2 krát denně. Měli byste ji aplikovat v klidu, během relaxace a zároveň vnímat její biostimulační účinky.

 1. Před aplikací terapie světlem BIOPTRON 2 ošetřovanou oblast těla vyčistěte a dbejte o to, aby ji nepřekrývala žádná vrstva oděvu, či jiného materiálu.

 2. Uvolněte se a nasměrujte paprsky světla na oblast, kterou chcete ošetřovat. Přístroj držte v úhlu 90 °, ve vzdálenosti asi 10 cm. Přístrojem během terapie nepohybujte. Větší místa na těle ošetřujte postupně, místo po místě, až do pokrytí celé oblasti.

 3. Terapii světlem BIOPTRON 2 aplikujte 1-2 krát denně, např. každé ráno a / nebo večer, v trvání 4-10 minut, nebo se řiďte pokyny lékaře.

 4. Tyto kroky aplikujte při používání terapie světlem na každém místě na těle.

 5. Po ukončení aplikace přístroj odpojte z elektrické sítě!

Pomocí ovládacího panelu jednoduše nastavíte dobu terapeutického sezení až na 95 minut a rozdělíte ji do minutových kroků. Průměr filtru, který je 15 cm, umožňuje ošetřování větších ploch a tudíž i efektivní terapii vzhledem k vynaloženému času. Bioptron 2 je zárukou nejvyššího komfortu při všech způsobech aplikace.

Přístroj pro světelnou terapii Zepter je dodáván s praktickým stojanem. Díky snadnému polohování poskytuje aplikace terapie komfort jak pro pacienta, tak pro zdravotnické pracovníky. Flexibilita stojanu umožňuje použití světla z biolampy na všechny části těla.

V nabídce jsou dva různé stojany (profesionální stojan, nástěnný držák), které zajišťují co největší úsporu místa a nabízejí praktická řešení.


Technický parametry
Energie světla za minutu: prům. 2.4 J/cm
Jmenovitý výkon halogenu: 90 W
Ochranná třída: Trieda I , IP 20
Poistka: T2A/250 V
Specifická hustota síly: prům. 40 mW / cm
Spotřeba energie: 1.4 - 1.0 VA
Stupeň polarizace: 95% (590 - 1550 nm)
Teplota prostředí: při provozu + 10°C až + 40°C - při skladování + 5°C až + 45°C
Typ zařízení: Typ B
Vlnová délka: 480 - 3400 nm
Zdroj napětí: 100-240 V~, 50/60 Hz
Hmotnost a nosnost
Hmotnost bez stojanu: 4,3 kg
Rozmery a hmotnosť
Průměr filtru: 15 cm

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A