Biolampa ACTIVELIGHT Professional

Kód výrobku: R54926

0 / 5

38 848 Kč
do 7 prac. dnů
999 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu

Dárky

Rozdáváme dárky

Informácie o produkte

Světelná léčebná terapie - ACTIVELIGHT Professional Biolampa ACTIVELIGHT Professional - efektivní nástroj péče o tělo. Pomocí léčby polarizovaným světlem vyřešíte mnohé zdravotní těžkosti.

S použitím kolorterapie (volitelná součást biolampy) je tak k dispozici velmi silný nástroj péče o naše tělo. Použití léčebné lampy s průměrem filtru až 110 mm je vysoce účinný nástroj pro léčbu polarizovaným světlem. Doporučujeme ji použít při hojení ran a obnově tkání, sportovní medicíně, kosmetice. Lampa se s oblibou používá při domácí intenzivní léčbě, ve zdravotnických zařízeních, tak v medicínské kosmetice.    

Příklady použití léčby polarizovaným světlem

Hojení ran a obnova tkanin ve fyzioterapii a rehabilitaci v revmatologii v dermatologii v kosmetice  Lampa je dodávána se stolním stojanem, který postačuje na běžné aplikace. Je možné dokoupit velký stojan, pomocí kterého dokážete pohodlně aplikovat léčbu polarizovaným světlem na jakoukoliv část těla. Princip činnosti léčebné lampy ACTIVELIGHT Professional je stejný jako u lampy MediLight. Liší se především měrným výkonem vyzařovaného světla. Léčebná lampa vyzařuje lineárně polarizované světlo s léčebným účinkem o vlnové délce 480-750 nm, takže hlavně z oblasti viditelného světla a blízko infračerveného světla. Zařízení nevyzařuje nežádoucí a pro kůži škodlivé ultrafialové (UV) světlo. Léčebnou lampou MediLight vyzařované světlo působí na ošetřované místo stálou intenzitou.  Lampa ACTIVELIGHT Professional, jak již název napovídá, je určena k léčení poškozených a poraněných částí těla většího rozsahu. Vzhledem k tomu, že biolampa ACTIVELIGHT Professional poskytuje trojnásobný výkon jako MediLight a má průměr polarizačního filtru až 11 cm , dokáže aktivně působit mnohem rychleji a na větší ploše.      

Léčba polarizovaným světlem je účinná

Při hojení ran a obnovují tkanin - pooperační hojení, jizvy, popáleniny, proleženiny, bércové vřed , pásový opar, křečové žíly Ve fyzioterapii a rehabilitaci - zmenšuje otoky , urychluje regenerační procesy , zmírňuje svalové napětí V revmatologii - zmírňuje bolesti , odstraňuje ztuhlost , bolesti a únavu nohou , zmírňuje revma V dermatologii  – akné, ekzémy, hematomy, celulitida, vrásky, herpes V kosmetice - omlazuje a osvěžuje pleť, zlepšuje barvu, strukturu pleti a její pružnost, odstraňuje fleky a pigmentové skvrny.      

Způsoby použití lampy    

Ovládání biolampy ACTIVELIGHT Professional je velmi jednoduché.  Základním parametrem, který je třeba nastavit je čas ošetření. Inteligentní ovládání, kterým je lampa vybavena, umožňuje nastavit tento parametr pomocí tří tlačítek a dvoumístného displeje. Podrobné informace o celkovém ovládání naleznete v návodu k obsluze v kapitole - Ovládací panel polarizační lampy - komunikace s lampou. Polarizační lampa ACTIVELIGHT Professional je standardně dodávána s jednoduchým stolním stojanem, který umožňuje nastavit potřebný úhel působení ve vertikální rovině.


Rozmery a hmotnosť
Rozmery: průměr filtru až 110 mm

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A