Bezpečnostní ochranné brýle

Kód výrobku: BO758

0 / 5

130 Kč
Na skladě
3 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu

Dárky

Rozdáváme dárky

Informácie o produkte

Bezpečnostní ochranné brýle s gumičkou jsou vhodné opravdu pro každého, ať už při malířských pracích, při broušení, jakož i ve zdravotnictví na ochranu před postříkáním kapalných látek. Ochrání Vás opravdu všude. Četné malé otvory v krytu umožňují větrání a zabraňují zamlžování.

Bezpečnostní ochranné brýle jsou určeny k ochraně zraku před poškozením, buď mechanickým nebo tepelným. Viditelnost přes skla brýlí je velmi jasná. Bezpečnostní ochranné brýle jsou určeny mimo jiné na broušení a na všechny práce, kdekoliv je člověk vystaven třískám. Mohou je také používat malíři a při jakýchkoliv montážních pracích, při kterých existuje riziko poškození očí. Je možné je používat i ve zdravotnictví na ochranu před různými viry, bakteriemi a pod.

Vlastnosti:

  • Gumička pro lepší uchycení.
  • Odolné ochranné sklo je spojeno gumičkou se širokými bočními a horními kryty.
  • Kryty jsou vyrobeny z pružného, měkkého materiálu, perfektně přiléhají k obličeji a zajišťují bezpečnost a pohodlí používání.
  • Četné malé otvory v krytu umožňují větrání a zabraňují zamlžování.
  • Neobsahují kovové části, a proto je mohou používat i elektrikáři.
  • Určené k ochraně očí před potřísněním pevnými látkami při ručním a strojním zpracování materiálů jako i ve zdravotnictví apod.


Rozmery a hmotnosť
Hmotnost: 0.3 kg

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A