Bederní polštář, multifunkční

Kód výrobku: VK010

5 / 5

616 Kč
Na skladě
16 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu

Dárky

Rozdáváme dárky

  • 99% zákazníků doporučuje

Informácie o produkte

Máte sedavé zaměstnání? Předcházejte špatnému držení těla a bolestem zad používáním bederního polštáře, který je multifukční, použitelný i na podpírání hlavy a krku v polosedě nebo podpírání kolen vleže.

Bederní polštář poskytne při dlouhodobém sezení vaší páteři potřebnou oporu. Svým speciálním tvarem zajišťuje mechanické narovnávání páteře, čímž zabraňuje ochablé držení páteře v sedě a tím předchází bolesti způsobené nesprávným sezením.

Polštář proti bolesti zad - podpora páteře je pomůcka, která účinně napomáhá k zdravému sezení na pracovišti i na cestách. Zdravotní polštář je celosvětově uznávanou pomůckou v oblasti zdravého sezení. Polštář svým působením nejen předchází problémům s páteří ale pravidelným používáním dokonce i léčí chronické stavy.

Jak bederní polštář používat:

Posaďte se na židli nebo sedadlo co nejhlouběji. S prohnutím v dolní části páteře se předkloňte a umístěte polštář horizontální napříč dolní částí páteře, těsně nad pás. Nyní se zakloňte zpět směrem k polštáři tak, aby pevně držel prohnutí ve vaší páteři. Zpočátku to může být trochu nepohodlné a budete možná potřebovat snadno upravit váš sed. Avšak během několika dnů byste se měli přizpůsobit nové pozici.

Polštář je vhodný použít i jako podložku pod kolena při ležení, nebo i podpírání krku a hlavy v polosedě.

Bederní polštář jednoduše připevní o opěradlo židle nebo sedadlo auta pomocí elastického pásu.

Parametry bederního polštáře:

Barva: tmavě modrá

Rozměry: 42x18x10 cm

Složení: paměťová pěna

Hustota: 35kg / m3


Technický parametry
Hustota pěny: 35 kg/m3
Rozmery a hmotnosť
Rozmery: 42 x 18 x 10 cm
Materiál
Barva: tmavě modrá
Náplň: paměťová pěna

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 5 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A