Balanční masážní podložka na cvičení s pumpou

Kód výrobku: BP009

5 / 5

  • Červená
  • Modrá
709 Kč
5-7 pracovních dnů
18 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu

Dárky

Rozdáváme dárky

  • 99% zákazníků doporučuje

Informácie o produkte

Balanční disk-rovnovážný disk je perfektní pro koordinační a balanční cvičení na nestabilním povrchu s cílem udržení si rovnováhy během stání na jedné noze na disku a přesouvání váhy z jedné nohy na druhou. Navíc zlepšuje fyzickou koordinaci pacientů po z

Při rehabilitaci, fitness cvičení i sezení vyzkoušejte balanční podložku. Cvičením na podložce si zlepšíte rovnováhu, koordinaci, posílíte svalstvo.

Je skvělým prostředkem, který aktivuje naše tělo do správné polohy při sezení.

Balanční disk - rovnovážný disk je perfektní pro koordinační a balanční cvičení na nestabilním povrchu s cílem udržení si rovnováhy během stání na jedné noze na disku a přesouvání váhy z jedné nohy na druhou. Navíc zlepšuje fyzickou koordinaci pacientů po zraněních svalově kosterního ústrojí. Zvyšuje smysl pro stabilitu u starších lidí a snižuje riziko pádu.

Možnosti využití oblíbené pomůcky na cvičení

  • Balanční podložka se může používat i jako polštář na sezení v kanceláři, kdekoliv při sedavém zaměstnání. Podložka, díky nestabilnímu povrchu Vás nutí sedět narovnala a tak se výrazně předchází bolesti zad, páteř se nepřetěžuje. Toto sezení se nazývá ,, dynamické sezení ,, kde rovnovážný disk nutí ke správné poloze zad.
  • Také se můžete o balanční disk opírat a dopřát si relax jako při reflexní masáži.
  • Masáž a relaxace chodidel. Povrch s výčnělky stimuluje smyslové receptory na chodidlech a tak zlepšuje cirkulaci krve a imunitní systém. Výsledkem jsou odpočaté chodidla bez žádného pnutí svalů a vitální organismus. Cvičit se doporučuje na boso aby se maximalizoval efekt smyslové terapie.
  • Koordinační a balanční cvičení na nestabilním povrchu s cílem udržení si rovnováhy během stání na jedné noze na disku a přesouvání váhy z jedné nohy na druhou.
  • Různé cviky v sedě, vleže, vestoje pro posilování celého těla.

                                

Balení obsahuje balanční disk o rozměru 35 cm a ruční pumpu. Nafoukaný rovnovážný disk snese 220 kg zátěže.

Materiál

PVC

Barva

modrá, červená  

Související názorné video:


Technický parametry
Materiál: PVC
Hmotnost a nosnost
Maximální nosnost: 220 kg
Rozmery a hmotnosť
Rozmery: 35 cm
Materiál
Barva: modrá, červená

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 5 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A