Automatický přístroj CPAP pro spánkové apnoe Drive DeVilbissBlue Auto

Kód výrobku: DV640

0 / 5

28 504 Kč
do 10 prac. dnů
1099 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu

Dárky

Rozdáváme dárky

Informácie o produkte

Drive DeVilbissBlue Auto na terapii spánkové apnoe je automatické zařízení CPAP, které rozlišuje obstrukční a centrální apnoe, čímž pomáhá lékaři při zvolení optimálního průběhu léčby pacienta. Kvalitní přístroj vyrobený v USA.

Je to produkt renomované americké společnosti Drive DeVilbiss Healthcare, která je světovým lídrem ve vývoji a výrobě zdravotnických prostředků používaných při onemocněních dýchacích cest. Výroba v USA a dlouholeté zkušenosti na světovém trhu jsou zárukou vysoké kvality.

Zařízení Drive DeVilbissBlue Auto se vyznačuje nízkou hmotností, která zaručuje maximální pohodlí při cestování. Jednoduchý a snadno obsluhovatelný design není jedinou výhodou tohoto zařízení. Má mnoho užitečných funkcí, jako například budík nebo pulzní ohřívač, který zvlhčuje vzduch při vdechování a vysušuje trubku, když člověk vydechuje.

Kromě toho můžete ukládat terapeutické údaje pomocí karty SD, které lze číst pomocí programu nebo i prostřednictvím webové stránky www.intellipap.com dech po dechu. Přístroj ukládá do paměti podrobnou zprávu rozlišovací obstrukční a centrální apnoe a dušnost v rozsahu 365 dnů.

Zlepšená citlivost na celé spektrum respiračních událostí znamená, že detekuje více dat a reaguje na novou úroveň přesnosti, což poskytuje uživateli nejpohodlnější zážitek.

Jedinečná technologie uvolnění výdechu s názvem SmartFlex (funkce uvolnění tlaku při výdechu, která snižuje tlak na výdech a která také nabízí uživateli nastavení zaoblení toku, aby se přechody mezi inhalací a výdechem stali přirozenějšími).

Vlastnosti - Automatický přístroj CPAP pro spánkové apnoe Drive DeVilbissBlue Auto:

  • Parametry léčby

Označuje všechny potřebné parametry, např. AHI - počet apnoe a mělčiny za hodinu nebo průměrný tlak a netěsnosti na masce.

  • Funkce výdechu

Poskytuje zvýšené dýchací pohodlí v zařízení.

  • Alarm úniku

Automaticky doplňuje malé ztráty vzduchu způsobené netěsností na masce.

  • Funkce RAMP

Umožňuje nastavení nižšího počátečního tlaku, od něhož zařízení pomalu začíná zvyšovat tlak přiváděného vzduchu na požadovaný terapeutický tlak v nastaveném čase rampy (0-45 min.).

  • Automatické nastavení tlaku do výšky

Použije korekci přizpůsobenou výšce nad mořem.

  • Čtení dat

Možnost stahování dat uložených v paměti fotoaparátu na kartu SD připojenou k zařízení.

  • Přenos dat

Používání kódů generovaných zařízením Smartcode zadaný na webové stránce www.intellipap.com

  • Zvlhčovač

Pro zařízení si můžete dokoupit zvlhčovač.

  • Barva krytu

Bílá


Technický parametry
Hlučnost: 26 dBA
Režim automatické CPAP zařízení bez zvlhčovače
Rozsah tlaku 4 - 20 mBar
Rozmery a hmotnosť
Hmotnost: 1,75 kg
Rozmery: 16,1 x 15,5 x 19,3 cm
Tento produkt je zařazen v následujících kategoriích:

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A