Antivirová maska SuperVista filter N95

Kód výrobku: AR291

0 / 5

 • Černá
1 013 Kč
Na skladě
39 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu

Dárky

Rozdáváme dárky

Informácie o produkte

Antivirová maska na ústa pro dospělé zabrání nakažení se různými virovými onemocněními, jako je například chřipka nebo jiná onemocnění šířící se vzduchem. Antivirová maska výrazně snižuje riziko přenosu virů, bakterií nebo alergenů.

Antivirova maska bránící vdechování nebezpečných látek z ovzduší chrání zdraví celé rodiny.

Ochranná maska ​​má dechový / výdechový otvor s nastavitelnými ventily. Pomáhá odvádět přebytečnou vlhkost vznikající při výdechu a chrání masku před vlhkostí.

Vážení zákazníci, z hygienických důvodů (ze šíření koronavirus - Covid 19) zboží nelze vrátit. Za pochopení dekujeme.

Antivirová maska pro dospělé chrání před vdechnutím:

 • prachu,
 • různých chemických sloučenin,
 • kouře,
 • výfukových plynů,
 • plísňových spor,
 • alergenů,
 • bakterií,
 • virů,
 • smogu.

Antivirová maska ​​obsahuje filtr, který je třeba pravidelné měnit. Jde o karbonový filtr N95 s aktivním uhlím, který absorbuje více než 95% nečistot včetně prachu PM2,5 a PM10. Poskytuje ideální ochranu proti smogu, virům, bakteriím, alergenem.Životnost filtru závisí na stupni znečištění ovzduší a délky pobytu a aktivity v prostředí znečištěného vzduchu. V průměru je to asi 35-45 hodin aktivního používání.

Jak si správně nasadit antivirovou masku?

 1. Nasaďte filtr na masku a nastavte ventily (otáčením doleva / doprava).
 2. Nasaďte si masku na obličej, na nos a bradu.
 3. Zkontrolujte správné nastavení a správné proudění vzduchu tak, že masku zatlačíte na obličej a zhluboka se nadechnete,
 4. Nastavte manžety kolem ucha tak, aby maska ​​pevně přiléhala k obličeji.

Koupou tohoto produktu potvrzujete, že patříte do skupiny osob ve smyslu ust. 4 zákona č. 69/2020 CFU o mimořádných opatřeních v souvislosti se šířením nebezpečné nakažlivé lidské choroby COVID -19 v oblasti zdravotnictví s kterým se mění některé zákony, které dovolují prodávat osobní ochranný prostředek kategorie FFP2, FFP3.

Během krizové situace je zakázáno prodávat osobní ochranný prostředek kategorie FFP2, FFP3 a osobní ochranný prostředek kategorie KN95 jiné osobě než poskytovateli zdravotní péče, který poskytuje zdravotní péči na Slovensku, dále zdravotnickému pracovníkovi pracujícímu na Slovensku, orgánům státní správy nebo územní samosprávy, právnické osobě nebo fyzické osobě - podnikateli, která je podle zvláštního předpisu povinna zajišťovat tyto osobní ochranné prostředky a vykonává práce, při kterých je používání těchto osobních ochranných prostředků nezbytné. Také osobě, která distribuuje tyto osobní ochranné prostředky na území Slovenska.


Technický parametry
Materiál: Neoprén
Tento produkt je zařazen v následujících kategoriích:

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A