Antivirová maska MedPatent

Kód výrobku: SM111

4 / 5

1 044 Kč 1 264 Kč
Na skladě
33 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu

Dárky

Rozdáváme dárky

 • 99% zákazníků doporučuje

Informácie o produkte

Chcete ochránit sebe a svou rodinu před zhoršující se kvalitou vzduchu, který dýcháme? Vyzkoušejte antismogovú masku, která ochrání Váš dýchací systém před smogem, výpary, viry a alergeny. Maska je vyrobena z antialergické bavlny, která nedráždí okolí obličeje při nošení antivirové masky.

Antismogová maska NORMAL je registrovaná zdravotnická pomůcka, díky které budete vyčnívat z davu a chránit své zdraví. Je vyrobena z měkké bavlny, aby nedošlo k podráždění pokožky obličeje při nošení.

Vážení zákazníci, z hygienických důvodů (ze šíření koronavirus - Covid 19) zboží nelze vrátit. Za pochopení dekujeme.

Antismogovú masku využijete:

 • v podmínkách smogu,
 • v letadle,
 • v kanceláři,
 • během jízdy na kole,
 • pokud máte astma,
 • během prací v zahradě,
 • pokud jste alergikům,
 • během úklidu,
 • v porodnicích,
 • v čekárně.

Maska zastaví nebezpečné viry a bakterie, jakož i roztoče, plísně, částice smogu, prach a pyl. Antismogová maska Vás proto ochrání před znečištěním ovzduší, alergeny nebo viry, jako je například chřipka.

Dva vzduchové ventily umožňují dýchání a odvádění vlhkosti. Elastická kovová výztuž v horní části masky umožňuje přesné přizpůsobení obličeje a tvaru nosu.

Filtr - srdcem masky je filtr aktivního uhlíku N99. Zachovává 99% nečistot včetně prachu PM2,5 a PM10. Jeho účinnost je potvrzena výsledky výzkumu provedeného v americkém Nelson Institute.

Aktivní uhlík zastavuje nebezpečné chemické sloučeniny. Technologie roztavené bavlny dává bavlněným vláknům vynikající filtrační vlastnosti.

V závislosti na stupni znečištění vzduchu by měl být filtr vyměněn každých 20 až 50 hodin.

         

Vlastnosti:

 • přizpůsobuje se různým tvarům a velikostem obličeje
 • vyrobené z měkké bavlny, nedráždí pokožku obličeje
 • dva ventilační ventily usnadňují dýchání
 • opětovně použitelné - filtr lze vyměnit a masku umýt

Jak používat masku?

Vložte masku na obličej, aby pokrývala nos a ústa. V horní části masky je kovová výztuž, která se musí těsně přizpůsobit tvaru nosu. Upevněte masku na zadní straně hlavy.

Kdy použít masku?

Masku používejte vždy, když existuje riziko nadýchání se kontaminovaného vzduchu, smogu ve velkých městech, kde je vysoká koncentrace výfukových plynů z vozidel. Maska také poskytuje velkou ochranu před alergeny a viry.

Chystáte se vycestovat do země, kde je riziko nadýchání se škodlivého vzduchu? Určitě si nezapomeňte přibalit antismogovú masku, která Vás ochrání před tímto rizikem.

Masku je vhodné používat i v případech, že trpíte respiračními onemocněními, například astmatem.

Koupí tohoto produktu potvrzujete, že patříte do skupiny osob ve smyslu ust. 4 zákona č. 69/2020 CFU o mimořádných opatřeních v souvislosti se šířením nebezpečné nakažlivé lidské choroby bude poskytnuta-19 v oblasti zdravotnictví a kterým se mění některé zákony, které se dovoluje prodávat a převádět osobní ochranný prostředek, který je filtrační obličejovou polomaskou kategorie FFP2, FFP3.

Během krizové situace je zakázáno prodávat osobní ochranný prostředek kategorie FFP2, FFP3 a osobní ochranný prostředek kategorie KN95 jiné osobě než poskytovateli zdravotní péče, který poskytuje zdravotní péči na Slovensku, dále zdravotnickému pracovníkovi pracujícímu na Slovensku, orgánům státní správy nebo územní samosprávy, právnické osobě nebo fyzické osobě - podnikateli, která je podle zvláštního předpisu povinna zajišťovat tyto osobní ochranné prostředky a vykonává práce, při kterých je používání těchto osobních ochranných prostředků nezbytné. Také osobě, která distribuuje tyto osobní ochranné prostředky na území Slovenska.


Technický parametry
Materiál: Antialergicka bavelna
Tento produkt je zařazen v následujících kategoriích:

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 4 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A