Antigenové certifikované výterové testy na COVID-19 25 ks Realy Tech

Kód výrobku: AT459

0 / 5

4 938 Kč
Na skladě
190 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu

Dárky

Rozdáváme dárky

Informácie o produkte

Antigenové certifikované testy slouží k testování přítomnosti protilátek koronavirus (COVID-19) v těle. Výtěr se provádí z nosohltanu a výsledek je znám již do 15 minut.

Antigenní test na nový koronavirus SARS-Cov2 je imunochromalografický membránový test, který používá vysoce citlivé monoklonální protilátky proti novému koronavirus.

Test se provádí na základě podezření z onemocnění COVID-19.

Základní infomrácie o antigenových testech:

 • výsledek už do 15 – 20 minut
 • vysoká úspěšnost testu až 97,6%
 • detekuje přítomnost protilátek s téměř 100% přesností

Skladování:

 • Uchovávejte v pokojové teplotě nebo chlazené (2 - 25 °C).
 • Nezmrazujte

Balení obsahuje:

 • 25 ks kazet
 • 25 ks výterových hůlek
 • 25 ks filtrů
 • 25 ks roztoků
 • návod k použití

Odběr a příprava vzorků:

odběr vzorků

Použitelná na diagnostiku koronavirus I. typu ze vzorků nazálních výtěrů nebo nazálních aspirátov. Pro dosažení optimálního výkonu testu používejte čerstvě odebrané vzorky. Nedostatečný odběr vzorků nebo nesprávné zacházení se vzorky může vést k falešně negativním testem.

a) nasální aspirace

Odebírejte tekutiny z nosní odsávačky pomocí šoeciálne odsávačky podle pokynů.

b) výtěry z nosu

Zcela vložte sterilizovaný tampón dodáván v kazetě do nosní pánve a několikrát proveďte výtěr na odběr epidermálních buněk hlenu.

Příprava vzorků

Přidejte 10 kapek (asi 0,3 ml) pufru pro extrakci vzorků do extrakční zkumavky dodávané v kazerte až po dolní rysku a položte ji na stojan na zkumavky.

a) nasální aspirátove tekutiny

Přidejte 10 kapek (asi 0, 3 ml) nazálních nasávacích tekutin do extrakční zkumavky, která obsahuje 0,3 ml extrakčního pufru, až po horní rysku a dobře je promíchejte, aby se mohli použit jako testovací vzorky.

b) výtěry z nosu

Vložte tampon do extrakční zkumavky, která obsahuje 10 kapek (0,3 ml) extrakčního PUFA. Otáčejte tampon uvnitř zkumavky krouživým pohybem, aby se rolovala strana extrakční zkumavky tak, aby se z tamponu vtytlačila a reabsorbovány tekutina. Odstraňte výtěr. Extrahovaný roztok se použije jako zkušební vzorek.

Použití:

Před testováním nechte celou soupravu při pokojové teplotě. Na výtěr používejte pouze aplikátory, které jsou přiloženy v této soupravě.

 1. Vyberte testování zařízení z uzavřeného foiového sáčku a použijte ho co nasjkôr. Nejlepších výsledků dosáhnete, pokud se test uskuteční hned po otevření sáčku.
 2. Odšroubujte celé víčko zkumavky na odběr vzorků.
 3. Přidejte 10 kapek (asi 0,3 ml) extrakčnéhu pufru do extrakční zkumavky.
 4. Vložte tampon do antigenových pufru SARS-CoV 2. Tampon otáčejte přibližně 10 sekund přitlačením hlavičky k vnitřní části zkumavky, aby se uvolnil antigen ze zkumavky.
 5. Vytáhněte tampon a současně mačkejte hlavičku tampónu proti vnitřní části pufru, když ho vybíráte, abyste z tampónu vytlačili co nejvíce tekutiny. Zlikvidujte tampon v souladu s protokolem o zneškodňování odpadů.
 6. Našroubujte a utáhněte uzávěr na zkumavku na odběr vzorku. Potom intenzivně protřepejte zkumavku na odběr vzorků, abyste smíchali a pufr. Umístěte testovací pomůcku na čistý a rovný povrch. Viz obr 4.
 7. Přidejte 3 kapky roztoku do jamky na vzorek a spusťte časovač. Výsledek se Vám zobrazí po 15-20 minutách.

Interpretace výsledků:

Pozitivní:

 • Objeví se 2 čáry. Jedna červená čára se objeví na kontrolní oblast C a druhá na kontrolní oblasti T. Odstín barvy lze Lisa, avšak pokud tam je čárka je test pozitivní.

Negativní:

 • V kontrolní oblasti C se zobrazuje jedna čára a v kontrolenj oblasti T se žádná čára nezobrazuje.Negatívny test naznačuje, že ve vzorku nejsou žádné nové částice koronavirus nebo počet částic je pod detekovatelný hodnotou.

Neplatný:

 • Pokud se v kontrolní oblasti C nezobrazí žádná čárka, je test neplatný, i když se v kontrolní oblasti T čárka objeví. Nepravděpodobnější důvodem neplatného testu je nedostatečný objem vzorku nebo složité procedurální techniky. Opakujte test s novou testovací kazetou.

Rozmery a hmotnosť
Balení: 25 ks
Tento produkt je zařazen v následujících kategoriích:

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A