Široká škála zdravotních potřeb a výrobků pro zdraví, rychlé dodání

V nabídce e-shopu najdete více než 2000 produktů, které neustále aktualizujeme a rozšiřujeme. Množství produktů máme skladem, a proto vám je umíme rychle doručit. Doručujeme i v sobotu!

Spolehlivost a kvalita

Navázali jsme silné partnerství s výrobci a dodavateli výrobků. Všechny výrobky jsou certifikovány a splňují nejpřísnější normy a standardy.

Odborné poradenství a pomoc při výběru

Naši pracovníci mají dlouholeté zkušenosti, neustále se vzdělávají a profesionálně vám pomohou při výběru a poradenství.

Rychlé vyřízení reklamací

V případě reklamace Vás se snažíme promptně vyřídit reklamaci a neodkládáme to na 30 dní. Většinu zboží zasíláme obratem na výměnu!

Dárky k objednávce

K objednávce nad 1500 KČ Vám přibalíme praktický dárek dle Vašeho výběru, který ve vaší domácnosti určitě využijete.

Akce, věrnostní program

Denně připravujeme pro vás akce a slevy, abyste ušetřili. Stálých registrovaných zákazníků za každý nákup odměňujeme.
Novinka: Zaregistrujte se u nás a získejte od nás na začátek až 49 věrnostních bodů!

Využívejte množství výhod na jednom místě! (Klikněte pro více informací)

Antidekubitní chránič paty W2450

  • Dostupnost: do 5 dnů
  • Termín dodání: kdy mi bude produkt doručen?
  • Kód výrobku: CA335
  • Záruka: 24 měsíců
  • Bonusové body:
    za nákup produktu
    28 b

Cena s DPH:
1 218Kč

Antidekubitní chránič paty W2450. Vhodné pro pacienty s vysokým až středním rizikem vzniku proleženin a jako pomůcka při léčbě již vzniklého dekubitu. Pata je úplně odlehčená, co zabezpečuje neomedzenou cirkulaci krve.

Vhodné pro pacienty s vysokým až středním rizikem vzniku proleženin a jako pomůcka při léčbě již vzniklého dekubitu.  Pata je úplně odlehčená, co zabezpečuje neomedzenou cirkulaci krve. Pěna chráněná polyuretanovým lakem.   Röntgenovat možno 70-140KU. Univerzální velikost. Univerzální pro pravou i levou nohu.    

Jak pomůcku používat

Přilepení samolepicích pásek: přesvědčte se, zda jsou místa, kde se mají pásky přilepit, čisté. Nalepte kratší ze samolepicích pásek na chránič zespodu tak, aby přečnívala i na boky chrániče. Nechte 24 hodin před použitím vyschnout kvůli lepší přilnavosti. Opatrně vložte patu pacienta do chrániče a dbejte na to, aby byla pata zcela volná. Pak upevněte dolní končetinu druhou delší páskou.  

Údržba pomůcky

Z hygienických důvodů by měla pomůcku používat pouze jedna osoba. Povrch pomůcky čistěte saponátovou vodou nebo povrchovým dezinfekčním prostředkem. Vyvarujte se delšího namáčení nebo ponořování. Roztoky s obsahem alkoholu nebo chloru jsou nevhodné. Po dezinfekci otřete chránič hadrem namočeným do čisté vody, aby se odstranily zbytky chemikálií, které mohou způsobit zežloutnutí povrchu chrániče. Před opětovným použitím nebo skladováním jej nechte vyschnout na vzduchu. (Neumísťujte na topná tělesa.) Chraňte před působením světla, tepla a vlhkostí. Před uskladněním musí být chránič úplně suchý.

Barva modrá

Rozměry

Délka 26 cm

Šířka 16 cm

Výška 8,5 cm     


Rozmery a hmotnosť
Rozmery Délka 26 cm Šířka 16 cm Výška 8,5 cm

Sdílejte

Tento produkt je zařazen v následujících kategoriích: