Akupresurní podložka iplikátor 74x32 cm

Kód výrobku: AP226

5 / 5

594 Kč 972 Kč
Na skladě
29 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu

Dárky

Rozdáváme dárky

  • 99% zákazníků doporučuje

Informácie o produkte

Používáním akupresurní podložky dokážete zmírnit bolesti zad, odstraňuje problémy s nespavostí.

Podložka pro akupresuru a masáž stimuluje akupresurní body umístěné na lidském těle. Díky ní se stimulují akupresurní body účinkující na různé orgány v těle, které jsou zodpovědné za udržení hormonální rovnováhy v těle. Zároveň se uvolňují endorfiny - hormony štěstí.

Tato podložka může mít významný vliv na zlepšení vašeho života, pohody a zvýšení vnitřní energie. Pomáhá zmírnit napětí a stres.

Při prvním použití podložky je možná větší bolest v místě kde se podložka používá, ale časem bolest pomine a ležení nebo používání je příjemné a účinné. Je možné při prvním použití rozprostřít na podožku tenký ručník kvůli zmírnění tlaku ostrých plastových koleček.

Podložka má asi 20 řádků a kotoučky o průměru 3 cm. Celkově má podložka cca 8820 hrotů. Podložka se vyplňuje měkkou vložkou, která zpříjemňuje ležení na podložce. Protože se má podložka používat k ležení nejideálnější na zemi, díky mäkej vložce je ležení mnohem příjemnější.

Je vyrobena ze 100% organické bavlny a je naplněna měkkou organickou pěnou, která snižuje tlak hrotů na tělo během používání.

Akupresura je nápomocná při různých onemocněních:

  • srdce a oběhový systém (hypertenze, arytmie, oběhové poruchy v končetinách, ateroskleróza),
  • močového systému (zánět, edém ledvin z ledvin)
  • respirační systém (sinusitida, bronchitida a hrdla, astma, rinitida, kašel),
  • trávicího traktu (vředy žaludku, poruchy trávení, střevní onemocnění, játra a žlučník),
  • neurologické onemocnění (onemocnění kořenového a nervového plexu, svalová slabost a atrofie, závratě),
  • psychiatrické (neuróza, mentální vyčerpání, poruchy spánku).

Podle čínské konvence umožňuje dotyk odblokovat tok energie Yin a Jang, což vede k jejich rovnováze. Je to nedostatek shody mezi těmito dvěma energiemi, které jsou příčinou mnoha somatických onemocnění, to je těch, kteří jsou zodpovědní za poruchu fyzických funkcí.

Západní úmluva upozorňuje na vliv tlaku na periferní a centrální nervové systémy, čímž stimuluje nervová zakončení nacházející se v těchto oblastech. Odtud impulsy pokračují k mozkové kůře a dále k nemocnému orgánu, čímž snižují bolest spojenou s ním. Západní úmluva je založen na znalosti souvisejících bodů nervového systému.

Podložka není vhodná pro děti mladší než 6 let.

Rozměry:

74 x 32 x 2 cm

 


Rozmery a hmotnosť
Rozmery: 74 x 32 x 2 cm

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 5 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A