911+ Gel na onemocnění kloubů 100 ml

Kód výrobku: GK125

0 / 5

184 Kč
Na skladě
6 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu

Dárky

Rozdáváme dárky

Informácie o produkte

911+ Gel na onemocnění kloubů 100 ml je podpůrný prostředek pro péči a regeneraci těla s příznaky onemocnění kloubů - osteochondróza, radikulitída, artróza, zánět, dna. Obsahuje dvě účinné látky potřebné k péči a regeneraci v problémových oblastech - houba Čaga a chondroitin. Komplex éterických olejů má oteplovací a zklidňující vlastnosti.

Na konci 90. let skupina postgraduálních studentů chemicko-biologických fakult Moskovské státní univerzity studovala nové metody čištění a získávání přírodních extraktů z rostlinného materiálu a vliv vlastností léčivých rostlin na fyziologické procesy člověka. Na základě této studie vznikla ochranná známka lékařské kosmetiky "911 Your Rescue Service". Výrobky této lékařské kosmetiky 911+ jsou ze 40% složené z léčivých rostlinných extraktů, esenciálních a mastných olejů.

Aké sú vlastnosti 911+ Gelu na onemocnění kloubů 100 ml?

  • regenerácia kĺbov

  • uvoľňuje svalové kŕče

  • odstraňuje toxíny a soli

  • preniká hlbšie ku kĺbom

  • zvyšuje prekrvenie

  • oteplovací a zklidňující vlastnosti

Čo 911+ Gel na onemocnění kloubů 100 ml obsahuje?

  • Huba Čaga - podporuje regeneráciu synoviálnej zmesi, odstraňuje svalové kŕče, hlboko preniká do kĺbov, podporuje metabolizmus a krvný obeh v kĺboch, podporuje odstraňovanie toxínov a usadenín soli.

  • Chondroitín - základná zložka intraartikulárnej zložky - regeneruje chrupavkové povrchy kĺbov a chrbtice, zmierňuje degeneratívne zmeny kĺbov, zhlukuje ich pohyby, stimuluje regeneráciu tkanív.

  • Komplex éterických olejov - má oteplovací a zklidňující vlastnosti.

Použití: Gel naneste na problematickou oblast pokožky, krouživými pohyby masírujte až do úplného vstřebání.


Rozmery a hmotnosť
Objem/ Hmotnost: 100 ml

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A