911+ Gel na klouby s kyselinou mravenčí a kostivalom 100ml

Kód výrobku: GM126

0 / 5

198 Kč
Na skladě
7 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu

Dárky

Rozdáváme dárky

Informácie o produkte

911+ Gel na klouby s kyselinou mravenčí a kostivalom 100ml je podpůrný prostředek pro péči a regeneraci oblastí těla se symptomy osteochondrózy, radikulitídy, bolesti a zánětu kloubů, kyčlí, svalů a vazů, dny. Obsahuje následující účinné látky - kyselinu mravenčí, kostní vodu, kopřivu, chilli papričku, chondroitin a vitamín E. Komplex éterických olejů má oteplovací a zklidňující vlastnosti.

Na konci 90. let skupina postgraduálních studentů chemicko-biologických fakult Moskovské státní univerzity studovala nové metody čištění a získávání přírodních extraktů z rostlinného materiálu a vliv vlastností léčivých rostlin na fyziologické procesy člověka. Na základě této studie vznikla ochranná známka lékařské kosmetiky "911 Your Rescue Service". Výrobky této lékařské kosmetiky 911+ jsou ze 40% složené z léčivých rostlinných extraktů, esenciálních a mastných olejů.

Jaké vlastnosti má 911+ Gel na klouby s kyselinou mravenčí a kostivalu 100ml?

  • používá se při příznacích osteochondrózy, radikulitídy, bolesti a zánětu kloubů, dně

  • na bedra, svaly a vazy

  • uvolňuje svalové křeče

  • zvyšuje prokrvení

Co 911+ Gel na klouby s kyselinou mravenčí a kostivalom 100ml obsahuje?

  • Kyselina mravenčí - používá se jako vazodilatátor, paralyzuje smyslové receptory bolesti, jakož i antirevmatický, antartritický a oteplovací. Přináší pocit ochlazení a lokální anestezie, po níž následuje hyperémie. Při zánětlivých stavech líh z kafru používaný ve formě otepľovacích obkladů snižuje vnímání bolesti a urychluje vstřebávání exsudátu.

  • Kostival - pomáhá zmírňovat záněty a bolesti kloubů, zad, kyčlí, svalů a vazů, urychluje rekonstrukci poškozených tkání při zlomeninách, napětí vazů a modřinách.

  • Chondroitin - základní složka intraartikulární tekutiny - regeneruje chrupavkové povrchy kloubů a páteře, zmírňuje degenerativní změny kloubů, zlepšuje "mazání", zlepšuje jejich pohyblivost, stimuluje regeneraci tkáně chrupavky.

  • Komplex éterických olejů - má oteplovací a zklidňující vlastnosti.

Použití: Naneste gel 2-3 krát denně na čistou pokožku v problémových oblastech a krouživými pohyby masírujte až do úplného vstřebání.


Rozmery a hmotnosť
Objem/ Hmotnost: 100 ml

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A