911+ Gel na bolesti kloubů a otoky s včelím jedem 100 ml

Kód výrobku: GJ132

0 / 5

191 Kč
Na skladě
7 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu

Dárky

Rozdáváme dárky

Informácie o produkte

911+ Gel na bolesti kloubů a otoky s včelím jedem 100 ml je podpůrný prostředek pro péči a regeneraci částí těla kolem kloubů se symptomy bolesti a otoku. Obsahuje tyto účinné látky - včelí jed, kostival, chilli papričky. Normalizuje metabolické procesy, zlepšuje výživu, obnovuje pohyblivost kloubů. Komplex éterických olejů má oteplovací a zklidňující vlastnosti.

Na konci 90. let skupina postgraduálních studentů chemicko-biologických fakult Moskovské státní univerzity studovala nové metody čištění a získávání přírodních extraktů z rostlinného materiálu a vliv vlastností léčivých rostlin na fyziologické procesy člověka. Na základě této studie vznikla ochranná známka lékařské kosmetiky "911 Your Rescue Service". Výrobky této lékařské kosmetiky 911+ jsou ze 40% složené z léčivých rostlinných extraktů, esenciálních a mastných olejů.

Jaké vlastnosti má 911+ Gel na bolesti kloubů a otoky s včelím jedem 100 ml?

  • Doplněk při léčbě kloubních onemocnění, například osteochondróza, zánět kořínků míšních nervů v oblasti dříku a křížů, osteoartrózy, artritidy, či dny.

  • Zmírňuje bolesti a otoky.

  • Stimuluje regeneraci chrupavky, produkci synoviální tekutiny.

  • Má protizánětlivé, antibakteriální a antirevmatické vlastnosti.

  • Normalizuje metabolické procesy v kloubech a obnovuje jejich pohyblivost, podporuje výživu tkání.

Co 911+ Gel na bolesti kloubů a otoky s včelím jedem 100 ml obsahuje?

  • Včelí jed - stimuluje regeneraci chrupavčité tkáně a produkci synoviální tekutiny, má protizánětlivé, baktericidní a antirevmatické vlastnosti, zlepšuje mikrocirkulaci krve a poskytuje lepší výživu pro pohybový aparát.

  • Kostival - pomáhá zmírňovat záněty a bolesti kloubů, zad, kyčlí, svalů a vazů, urychluje rekonstrukci poškozených tkání při zlomeninách, napětí vazů a modřinách.

  • Komplex éterických olejů - má oteplovací a zklidňující vlastnosti.

  • Eukalyptus má vynikající antirevmatické účinky.

  • Kostihoj hojí kosti, otoky, klouby, podporuje imunitu, chrání buňky a podporuje jejich růst, regeneruje a obnovuje kostní tkáň. Má také antiseptický účinek, eliminuje bolest a horečku.

Použití: Gel nanášejte 2krát denně na čistou pokožku v problémových oblastech a krouživými pohyby masírujte až do úplného vstřebání.


Rozmery a hmotnosť
Objem/ Hmotnost: 100 ml

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A