2-vrstvé ochranné rouško na obličej textilní dětské 1ks

Kód výrobku: OR431

0 / 5

102 Kč
Na skladě
3 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu

Dárky

Rozdáváme dárky

Informácie o produkte

Výhodou tohoto ústního rouška je, že se dá dezinfikovat dezinfekčním sprejem a znovu použít. Také rouško lze prát při teplotě 60 ° C. Vzorované ochranné rouško je vhodné pro ochranu zdraví před znečištěním ovzduší nebo před různými viry.

2-vrstvé ochranné rouško slouží na ochranu dýchacích cest. Tato obličejová maska obdélníkového tvaru je vyrobeno ze 100-procentní bavlny.

Kvůli zajištění důkladné filtrace je materiál složený ve dvou vrstvách, díky záhybům je zajištěna přilnavost ke tváři. Samozřejmostí jsou lemy po jejím obvodu. Rouška na tváři drží gumička (šňůrka), která je všitá do rohů.


Roušku lze prát při teplotě 60 ° C.

Při nasazení je důležité dbát na to aby plocha roušky dostatečně překrývala dýchací cesty a aby materiál v obvodu důkladně přiléhal ke tváři. Je důležité aby obě pásky, vrchní i spodní byly napnuté.

Produkt skladujte v suchých a větraných prostorech.


Technický parametry
Materiál: Bavlna
Rozmery a hmotnosť
Balení: 1 kus

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A